Siekiant į skaitmeninę erdvę perkelti įvairius kultūros paveldo objektus, informaciją apie istorijos ir visuomenės gyvenimo reiškinius, meno bei literatūros kūrinius, Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis įgyvendinti 8 projektai.
Vienas iš įdomiausių projektų – „Virtuali istorinė Lietuva: LDK“ (www.ldkistorija.lt), kurioje galima rasti tekstine, vaizdine, garsine formomis pateikiamą Lietuvos istoriją, kultūros fenomenus, legendas ir faktus.
Į skaitmeninę erdvę taip pat persikėlė ir šalyje esantys muziejai – tiek interneto svetainėje www.muziejai.lt, tiek mobiliojoje aplikacijoje „Lietuvos muziejų elektroninis gidas“, vartotojai gali ne tik pasivaikščioti po virtualias parodas, bet ir gauti artimiausiai esančių muziejų sąrašą.
Taip pat priemonės lėšomis sukurta ir Virtuali aklųjų biblioteka, kurios dėka regos negalią turintys žmonės naudodamiesi internetu gaus visavertę bibliotekos paslaugą neišeidami iš namų, jų lauks visada kokybiškas pageidaujamo leidinio įrašas. Taip pat, čia suteikta galimybė bendrauti su tokios pačios negalios žmonėmis, komentuoti, reikšti pastabas apie leidinių kokybę ir turinį, dalintis savo nuomone ir pageidavimus dėl leidinių skaitmenizavimo.
Dešimtmečius kauptas ir archyve saugotas lietuviško kino lobynas atkeliavo į kiekvieno interneto vartotojo namus. Naujam gyvenimui prikelti senąjį kiną tereikia kompiuterio ir interneto. Jau daugiau kaip 1.500 iki septintojo dešimtmečio sukurtų lietuviškų filmų suskaitmeninti ir perkelti į interneto svetainę www.e-kinas.lt.
Taip pat priemonės „Lietuvos kultūra informacinėje visuomenėje“ lėšomis išplėstos portalo www.epaveldas.lt galimybės, suskaitmeninta ir portale www.epaveldas.lt patalpinta daugiau kaip tūkstantis lietuvių literatūros autorių knygų lietuvių kalba, į elektroninę erdvę perkelta Lietuvos radijo ir televizijos archyvuose saugoma garso medžiaga, kurią galima rasti www.lrt.lt/mediateka ir kt.