BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Rezultatai ir statistika

Tobulinimo kursų programa Nr. 26

Vykdytojas Lietuvos sveikatos mokslų universitetas
Produkto sritis Švietimas ir mokslas
Produkto rūšys Studijų, mokymo programos

Tikslas - pateikti naujausias, šiuolaikines širdies nepakankamumo gydymo bei diagnostikos rekomendacijas, o taip pat supažindinti su laboratorinių, instrumentinių tyrimų naujienomis keičiančiomis kasdieninę praktiką, gilinti turimas žinias apie ankstyvus širdies funkcijos sutrikimus ir toli pažengusį ŠN, siekiant didesnės kurso klausytojų kvalifikacijos ir kompetencijos.

Kurso trukmė – ne mažiau kaip 18 val. Kursą sudaro teorinė ir praktinė dalys. Teorinės ir praktinės žinios tikrinamos po kiekvieno praktikinio darbo. Kurso metu mokymai vykdomi vientisų ar pertraukiamų studijų (modulių) principu kalendorinių metų laikotarpiu: I modulis: Paciento sergančio širdies nepakankamumu specialusis gaivinimas II modulis: Širdies nepakankamumo paplitimas, etiologija, patogenezė, klasifikacija. Širdies nepakankamumo klinikinė ir laboratorinė diagnostika. Prognostiniai modeliai. III modulis: EKG diferencinė diagnostika.Fizinio krūvio tyrimas sergant širdies nepakankamumu. Spiroergometrijos indikacijos, vaidmuo nustatant funkcinę būklę. IV modulis Širdies nepakankamumo instrumentinė diagnostika. Indikacijos tyrimams ir jų diagnostinės vertės įvertinimas. V modulis: Nemedikamentinio širdies nepakankamumo gydymo priemonės. Širdies nepakankamumo profilaktikos metodai ir prognozė. Reabilitacija sergant širdies nepakankamumu. Gyvenimo kokybės klausimynai. VI modulis: Echokardiografijos vertė ŠN diagnostikoje. VII modulis: Medikamentinis širdies nepakankamumo gydymas: šiuolaikinio gydymo principai. VIII modulis: Širdies nepakankamumas su išlikusia normalia išstūmimo frakcija: etiologija, patogenezė, tyrimai ir gydymas. Sergančiojo širdies nepakankamumu ambulatorinė priežiūra ŠN kabinete. IX modulis: Širdies raumens ir vožtuvų ligos: kelias iki širdies nepakankamumo. X modulis: Pažengęs širdies nepakankamumas. Chirurginio širdies nepakankamumo gydymo galimybės. XI modulis: Širdies nepakankamumo intervencinis gydymas: resinchronizacinis širdies gydymas ir kitos galimybės.. XII modulis: Praktinis EKS programavimas (simuliacinis mokymas) Vykdant kontaktinius mokymus, vienas instruktorius kuruoja ne daugiau kaip 5 kurso dalyvius dirbančius vienoje arba dviejose simuliacinėse ar klinikinėse darbo vietose. Vykdant mišrius mokymus, klinikinėje aplinkoje ar simuliacijos darbo vietoje vienu metu mokosi ne daugiau kaip 5 kurso dalyviai. Ne mažiau kaip du trečdaliai kurso laiko skiriama praktiniams įgūdžiams tobulinti. Kurso dalyviai savarankiškai komandoje sprendžia įvairias klinikines situacijas klinikinėje aplinkoje.