BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Rezultatai ir statistika

Tobulinimo kursų programa Nr. 27

Vykdytojas Lietuvos sveikatos mokslų universitetas
Produkto sritis Švietimas ir mokslas
Produkto rūšys Studijų, mokymo programos

Tikslas - pateikti šiuolaikinės širdies ligų echokardiografinės, radiologinė diagnostikos galimybių ir trūkumų apžvalgą, naujų ir modernių echokardiografijos ir radiologinių metodikų naudą, indikacijas sergant įvairiomis širdies ligomis. Kurso pabaigoje klausytojai turi gebėti atlikti klinikinėje praktikoje pritaikomus naujus echokardiografinius metodus, atrinkti pacientus moderniems radiologiniams tyrimams, gebėti įvertinti tyrimų rezultatus.

Kurso trukmė – ne mažiau kaip 18 val. Kursą sudaro teorinė ir praktinė dalys. Teorinės ir praktinės žinios tikrinamos po kiekvieno praktikinio darbo. Kurso metu mokymai vykdomi vientisų ar pertraukiamų studijų (modulių) principu kalendorinių metų laikotarpiu: I modulis: Širdies ir kraujagyslių ligomis sergančio paciento specialusis gaivinimas II modulis: Skrininginės echokardiografijos ypatumai, pagrindinių matavimų svarba, galimos klaidos, interpretacija. III modulis: Širdies skilvelių funkcijos vertinimo echokardiografinės metodikos, naujos galimybės. IV modulis Širdies vožtuvų patologijos kompleksinis echokardiografinis įvertinimas ir reikšmė. V modulis: Trimatės echokardiografijos principai, pritaikymas klinikinėje praktikoje, kontrastinės echokardiografijos nauda. VI modulis: Širdies kompiuterinė tomografijos ir radionuklidinių tyrimų indikacijos, tyrimo vertė klinikinėje praktikoje. VII modulis: Širdies magnetinio rezonanso tyrimo indikacijos, tyrimo vertė klinikinėje praktikoje. VIII modulis: Echokardiografijos nauda internisto praktikoje – širdies struktūros ir funkcijos pokyčiai neširdinių patologijų atveju. IX modulis: Įprastinės skrininginės echokardiografijos atlikimas, pagrindiniai matavimai ir interpretacija. X modulis: Klinikinės situacijos simuliavimas, tyrimo metodo parinkimas, pagrindimas ir interpretacija. XI modulis: Echokardiografijos metodikų pritaikymas klinikiniame darbe: taškelių žymėjimo echokardiografijos metodika, kontrastinė echokardiografija. XII modulis: Širdies vožtuvų patologijos vertinimo algoritmų pritaikymas praktiniame darbe. Vykdant kontaktinius mokymus, vienas instruktorius kuruoja ne daugiau kaip 5 kurso dalyvius dirbančius vienoje arba dviejose simuliacinėse ar klinikinėse darbo vietose. Vykdant mišrius mokymus, klinikinėje aplinkoje ar simuliacijos darbo vietoje vienu metu mokosi ne daugiau kaip 5 kurso dalyviai. Ne mažiau kaip du trečdaliai kurso laiko skiriama praktiniams įgūdžiams tobulinti. Kurso dalyviai savarankiškai komandoje sprendžia įvairias klinikines situacijas klinikinėje aplinkoje.