BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Šeštoji sanglaudos ataskaita, skirtą ekonominei, socialinei ir teritorinei sanglaudai

2014-07-23

Šeštoji sanglaudos ataskaita, skirtą ekonominei, socialinei ir teritorinei sanglaudai

Dokumento kategorija Strateginiai
Dokumentą priėmė: Europos Komisija

2014 m. liepos 23 d. Europos Komisija patvirtino Šeštąją sanglaudos ataskaitą, skirtą ekonominei, socialinei ir teritorinei sanglaudai. Ataskaitoje nagrinėjamos ES sanglaudos politikos sąsajos su strategija "Europa 2020" ir atkreipiamas dėmesys į... Sužinok daugiau

2014 m. liepos 23 d. Europos Komisija patvirtino Šeštąją sanglaudos ataskaitą, skirtą ekonominei, socialinei ir teritorinei sanglaudai. Ataskaitoje nagrinėjamos ES sanglaudos politikos sąsajos su strategija "Europa 2020" ir atkreipiamas dėmesys į problemas, su kuriomis susidūrė nacionalinės, regioninės ir vietos valdžios institucijos, kovodamos su finansų ir ekonomikos krizės poveikiu. Atskaitoje pažymima, kad ES sanglaudos politikos lėšos sušvelnino viešųjų investicijų nuosmukį, suteikdama reikalingą finansavimą daugeliui ES valstybių narių ir kurdama gyvybiškai svarbų finansinį stabilumą, padedantį pritraukti privačias investicijas.

Suglausti tekstą