BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

ES emblema

2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programa:                

 

______________________________________________________________________________________________

2021–2027 m. Europos Sąjungos fondų investicijų programa ir plano Naujos kartos Lietuva (Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonė NextGenerationEU):

ES investicijas administruojanti institucija, projekto vykdytojas, Jungtinis projektas, įgyvendindami komunikacijos veiklas (pranešimas spaudai, projekto aprašymas svetainėje ir pan.), susijusias su ES finansavimu,- visuomenei, žiniasklaidai ir kitoms tikslinėms auditorijoms turi pranešti apie ES finansavimą taip, kaip nurodyta Europos Komisijos leidinyje „ES emblemos naudojimas vykdant 2021–2027 m. ES programas“ (leidinys skelbiamas adresu https://ec.europa.eu/info/sites/default/files/eu-emblem-rules_lt.pdf), t. y. privalomai panaudodamas:

ES emblemą;

Teiginį šalia ES emblemos:

- „Finansuoja Europos Sąjunga“, kai projektas 100 procentų finansuojamas 2021–2027 metų ES fondų investicijų programos lėšomis;  ARBA

- „Bendrai finansuoja Europos Sąjunga“, kai projektas ne 100 procentų finansuojamas 2021–2027 metų ES fondų investicijų programos lėšomis; ARBA

-„Finansuoja Europos Sąjunga NextGenerationEU“, kai projektas finansuojamas Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės NextGenerationEU pagal planą Naujos kartos Lietuva lėšomis ARBA kai projektas finansuojamas Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės NextGenerationEU pagal planą Naujos kartos Lietuva lėšomis ir 2021–2027 metų ES fondų lėšomis.

  • Išsamiau komunikacijos tvarka aprašyta čia (žiūrėti: Laikinoji tvarka. 5 priedas. Komunikacijos taisyklės)

 


Puslapis atnaujintas 2022 Rugpjūčio 18 d.