BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Galutiniai gavėjų sąrašai

Finansinė priemonė „Verslumo skatinimas 2014–2020“

Verslumo skatinimas 2014-2020 (VSF2) – priemonė, skirta fiziniams asmenims pradėti savo verslą arba įmonėms pradėti ir vystyti neseniai pradėtą verslą, teikiant paskolas iki 25 tūkst. eurų ir konsultacijas verslui. Priemonė finansuojama Europos socialinio fondo lėšomis. Daugiau informacijos apie lengvatines paskolas verslo pradžiai rasite INVEGOS svetainėje.


Finansinė priemonė „Subsidijos verslo pradžiai“

Lengvatinių paskolų pagal finansinę priemonę „Verslumo skatinimas 2014-2020, finansuojamas iš Europos socialinio fondo“ (VSF2) gavėjai – įmonės arba verslininkai, veiklą vykdantys iki vienerių metų – papildomai galėjo gauti darbo užmokesčio išlaidų kompensaciją už kiekvieną pagal darbo sutartį įdarbintą darbuotoją, kuriam buvo mokamas ne mažesnis nei minimalioji mėnesinė alga (MMA) darbo užmokestis. Daugiau informacijos - INVEGOS svetainėje.


Finansinė priemonė „Pasidalytos rizikos paskolos, finansuojamos iš Europos regioninės plėtros fondo“

Priemonė „Pasidalytos rizikos paskolos, finansuojama iš Europos regioninės plėtros fondo“ (toliau – PRP), padeda sumažinti verslo subjektų finansavimo kainą. Rinkai suteiktos lėšos užtikrina finansinių šaltinių prieinamumą smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams bei mažina kreditavimo riziką priemonės valdytojui. Lengvatinės paskolos, teikiamos žemesnėmis nei rinkos kainomis, skatina skolinimą rizikingesniems projektams, verslo vykdymą ir plėtojimą. Daugiau informacijos - INVEGOS svetainėje.

Finansinė priemonė „Portfelinės garantijos lizingo sandoriams, finansuojamiems iš Europos regioninės plėtros fondo“ 

Priemonės tikslas – palengvinti finansavimo gavimą smulkiajam ir vidutiniam verslui, kai šis susiduria su finansų įstaigai nepatrauklaus ar nepakankamo užstato problema. Daugiau informacijos - INVEGOS svetainėje.

Finansinė priemonė „Portfelinės garantijos paskoloms, finansuojamos iš Europos regioninės plėtros fondo“

Priemonės tikslas – palengvinti finansavimo gavimą smulkiajam ir vidutiniam verslui, kai šis susiduria su kredito įstaigai nepatrauklaus ar nepakankamo užstato problema. Priemonė skirta smulkiojo ir vidutinio verslo atstovai (SVV). Daugiau informacijos - INVEGOS svetainėje.


Paskolos „Startuok“, finansuojamos Europos regioninės plėtros fondo lėšomis

INVEGA, teikdama paskolas „Startuok“, finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis, siekia, kad smulkiojo ir vidutinio verslo (toliau – SVV) subjektai, veikiantys ne ilgiau kaip trejus metus, arba vykdantys socialinio poveikio projektus ir veikiantys ne ilgiau kaip penkerius metus, ir SVV subjektai, ne anksčiau kaip nuo 2022 m. vasario 24 d. įsteigti Lietuvoje, kurių dalyvis (akcininkas, narys, dalininkas) ar savininkas yra leidimą gyventi Lietuvoje turintis Ukrainos pilietis ar Ukrainos juridinis asmuo ir veikia ne ilgiau kaip penkerius metus, turėdami pagrįstą verslo planą, gautų reikiamų lėšų savo projektams finansuoti, kai pradedama nauja veikla arba norima stiprinti jau egzistuojančią veiklą ar ją plėsti. Daugiau informacijos - INVEGOS svetainėje.

Finansinė priemonė „Ko-investicinis fondas susisiekimui “

Priemonės tikslas – skatinti inovacinių transporto technologijų plėtrą, finansuojant labai mažas, mažas ir vidutines įmones (MVĮ), kuriančias darnaus judumo ir mobilumo paslaugas bei projektus, mažinančius transporto išmetamą anglies dioksidą. Daugiau informacijos - INVEGOS svetainėje. 

Rizikos kapitalo investicijos

Tai alternatyvus verslo finansavimo šaltinis investicijų į nuosavą įmonių kapitalą forma. Visas INVEGOS valdomas rizikos kapitalo priemones rasite čia.


Rizikos kapitalo finansinė priemonė „Ankstyvosios stadijos ir plėtros fondas II“

Ankstyvosios stadijos ir plėtros fondas II skirtas investuoti į novatoriškų didelio augimo ankstyvojo plėtros etapo diversifikuotą labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių, vykdančių arba planuojančių vykdyti mokslinių tyrimų ir plėtros bei inovacijų veiklą sumanios specializacijos prioritetiniuose sektoriuose, portfelį. Papildomai pagal šią priemonę bus pasiūlytos papildomos verslo akseleravimo veiklos galutiniams naudos gavėjams. Daugiau informacijos - INVEGOS svetainėje.


Rizikos kapitalo priemonė „Ko-investicinis fondas II“

„Ko-investicinis fondas II“ – tai Ekonomikos ir inovacijų ministerijos rizikos kapitalo priemonė, kurią valdo UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ kartu su dukterine įmone UAB „Kofinansavimas“ (Coinvest Capital) per 2017 m. viduryje įsteigtą komanditinę ūkinę bendriją „Koinvesticinis fondas“. Fondo veikloje UAB „Kofinansavimas“ (Coinvest Capital) dalyvauja tikrojo nario teisėmis, o pati INVEGA yra Fondo investuotojas – narys komanditorius, kurio įnašas į Fondą finansuojamas Verslo finansavimo fondo, finansuojamo iš Europos regioninės plėtros fondo, lėšomis.

„Ko-investicinis fondas II“ skirtas vystyti Lietuvos rizikos kapitalo rinką, auginti naujus rizikos kapitalo rinkos dalyvius ir tokiu būdu suteikti platesnį kapitalo prieinamumą naujoms perspektyvioms Lietuvos įmonėms, turinčioms ribotas galimybes pasinaudoti bankų siūlomomis verslo finansavimo priemonėmis. Daugiau informacijos - INVEGOS svetainėje.


Rizikos kapitalo priemonė „Plėtros fondas I“

Plėtros fondas I skirtas teikti kapitalą diversifikuoto labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių, siekiančių patekti į naujas rinkas arba sektorius ar kurti naujus produktus bei kitaip realizuoti plėtros planus, portfelio vystymui. Priemonė skirta labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės. Daugiau informacijos - INVEGOS svetainėje.


Rizikos kapitalo priemonė „Plėtros fondas II“

Plėtros fondas II skirtas teikti kapitalą diversifikuoto labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių, siekiančių patekti į naujas rinkas arba sektorius, kurti naujus produktus arba kitaip realizuoti plėtros planus, portfelio vystymui. Šia finansine priemone siekiame padidinti labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms skirto finansavimo pasiūlą ir sumažinti šiuo metu rinkoje esantį alternatyvaus finansavimo trūkumą. Įmonės galės gauti verslo plėtrai reikalingas lėšas, papildomas žinias bei reikalingus kontaktus iš investuotojo, t. y. visa tai, kas padės joms augti. Daugiau informacijos - INVEGOS svetainėje.


Rizikos kapitalo priemonė „Akceleravimo fondas“

„Akceleravimo fondas“ yra įgyvendinamas per fondų fondą „Verslo finansavimo fondas, finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo”, kurio valdytoja yra INVEGA, o steigėjos – Ekonomikos ir inovacijų ministerija kartu su Finansų ministerija ir INVEGA. Verslo finansavimo fondas finansuojamas ES fondų lėšomis pagal 2014–2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programą Lietuvoje.

Akceleravimo fondai yra skirti investuoti į labai mažas ir mažas įmones (MĮ) ir teikti joms mentorystės, mokymų ir konsultavimų paslaugas. Daugiau informacijos - INVEGOS svetainėje.

Bendrai su verslo angelais investuojantis fondas

Bendrai su verslo angelais investuojantis fondas skirtas finansuoti diversifikuotą bendrų investicijų su verslo angelais ir kitais privačiais investuotojais portfelį, investuojant nuo parengiamojo iki plėtros etapo. Kreiptis dėl finansavimo gali labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės (MVĮ). Daugiau informacijos - INVEGOS svetainėje.


Puslapis atnaujintas 2023 Birželio 09 d.