BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Kviečiame susipažinti su Savivaldybių pastatų fondo projektų įgyvendinimo gidu

Kviečiame potencialius Savivaldybių pastatų fondo (SPF), finansuojamo Europos regioninės plėtros fondo bei privačiomis lėšomis,  pareiškėjus ir suinteresuotus  asmenims susipažinti su VIPA parengtu SPF projektų įgyvendinimo gidu, kuriame rasite išsamią informaciją apie galimus šių projektų įgyvendinimo būdus, reikalavimus paraiškoms, būtinus pateikti dokumentus bei kitą aktualią informaciją*.

SPF projektų įgyvendinimo gidas pareiškėjams (spausti čia).

Taip pat kviečiame susipažinti ir su Viešųjų pastatų atnaujinimo veiksmų (priemonių) sąrašo (programos priedas Nr. 2) atitikmens vertinimo skaičiuokle (spausti čia).

Primename, kad nuo 2018 m. spalio 15 d. finansinės priemonės valdytojas – AB Šiaulių bankas (toliau – FPV) yra paskelbęs kvietimą teikti paraiškas dėl lengvatinių paskolų teikimo savivaldybių viešųjų pastatų modernizavimui (atnaujinimui).

Platesnį SPF aprašymą bei kvietimo sąlygas galite rasti paspaudę ant šios nuorodos.

*Pažymime, jog šis Gidas yra rekomendacinio pobūdžio ir tam tikri aspektai, pagal savivaldybės vidaus tvarkos taisykles ar kitas aplinkybes gali skirtis.


Puslapis atnaujintas 2022 Rugpjūčio 03 d.