BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Savivaldybių pastatų valdytojai kviečiami teikti paraiškas kompensacinėms išmokoms gauti

Siekiant didinti savivaldybėms priklausančių viešųjų pastatų energinį naudingumą bei paskatinti viešojo sektoriaus pastatų modernizaciją UAB Viešųjų investicijų plėtros agentūra (VIPA) skelbia kvietimą teikti paraiškas kompensacinėms išmokoms gauti.

Pareiškėjams, ketinantiems atnaujinti savivaldybei nuosavybes teise priklausantį viešąjį pastatą kompensacinės išmokos skiriamos tik jas derinant su lengvatinėmis paskolomis iš Savivaldybių pastatų fondo (SPF), kurį administruoja finansinis tarpininkas AB „Šiaulių Bankas“.

Kompensacinės išmokos dydis gali būti ne didesnės kaip 30 procentų nuo visų tinkamų finansuoti projekto išlaidų. Pažymėtina, kad kompensacinė išmoka išmokama kaip išankstinis SPF paskolos grąžinimas, kai projektui jau yra suteikta paskola iš SPF lėšų ir projekto išlaidos yra apmokėtos, o projektas yra užbaigtas bei pastate pasiekta ne mažesnė kaip C pastato energinio naudingumo klasė.
Prašymai dėl kompensacinių išmokų suteikimo teikiami AB „Šiaulių Bankas“ kartu su paraiškomis lengvatinei paskolai iš SPF gauti. Pareiškėjai, kurie jau yra pasirašę lengvatinės paskolos sutartį su AB „Šiaulių banku“, dėl kompensacinės išmokos skyrimo kreipiasi tiesiogiai į VIPA.

Paraiškas pateikti galima iki 2020 m. gruodžio 31 d.

Su SPF paskolų sąlygomis plačiau galite susipažinti paspaudę ant šios nuorodos.

Su Kompensacinių išmokų sąlygomis, finansavimo sąlygų aprašu bei kitais aktualiais dokumentais kviečiame susipažinti paspaudus ant šios nuorodos.

Jei turite klausimų, kviečiame konsultuotis su VIPA finansinės partnerystės skyriaus finansavimo programų vadovu Mindaugu Taujeniu, tel. (8 5) 203 4 898, el. paštas m.taujenis@vipa.lt


Puslapis atnaujintas 2022 Rugpjūčio 03 d.