BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Sukūrimo data: 2021-12-10 11:17
Paraiškos pateikimo terminas: 2021-12-22 17:00

Įgyvendinančioji institucija Inovacijų agentūra (LVPA)
Neperkančioji organizacija UAB „Pažangios Inovacijos“
Juridinio asmens kodas 123839717
Projektas „SIC veiklos ir paslaugų plėtra“
Projekto (paraiškos) kodas Nr. 01.2.1-LVPA-K-857-01-0006
Kontaktai pirkimai@manuvalley.tech Telefono numeris.: +37068710087
Nuoroda -

Diskinis pjūklas su precizine liniuote ir nutraukimu; Vamzdžių lankstymo staklės; Rankinės gręžimo staklės; Juostinės šlifavimo staklės; Valcavimo staklės

Perkami objektai: diskinis pjūklas su precizine liniuote ir nutraukimu; vamzdžių lankstymo staklės; rankinės gręžimo staklės; juostinės šlifavimo staklės; valcavimo staklės. Jų savybės nustatytos pateiktose techninėse specifikacijose. Jei techninėse specifikacijose apibūdinant pirkimo objektą nurodytas konkretus modelis ar šaltinis, konkretus procesas ar prekės ženklas, patentas, tipai, konkreti kilmė ar gamyba, laikyti, kad priimtini ir savo savybėmis lygiaverčiai objektai. Šis pirkimas yra suskirstytas į penkis pirkimo objektus, todėl pasiūlymas gali būti pateiktas atskirai pirkimo daliai/kelioms dalims/visoms dalims. Prekės turi būti pristatytos pirkėjui per 150 dienų nuo pirkimo sutarties pasirašymo dienos. Prekių pristatymo, darbų atlikimo vieta – UAB „Elinta“, Terminalo g. 3, Biruliškių k., LT-54469 Kauno rajonas.

Pirkimu_salygos_PI_SIC_pirkimas_1.039_f.pdf

Susiję pirkimų skelbimai