BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Sukūrimo data: 2023-08-16 17:32
Paraiškos pateikimo terminas: 2023-08-24 17:00

Įgyvendinančioji institucija Inovacijų agentūra (LVPA)
Neperkančioji organizacija UAB "Uosto verslo centras"
Juridinio asmens kodas 304044876
Projektas Baltijos skaitmeninių inovacijų centro veiklos plėtra
Projekto (paraiškos) kodas 01.2.1-LVPA-K-857-01-0003
Kontaktai pirkimai@lighthouse.lt Telefono numeris.: +37068028314
Nuoroda -

Kompiuterinė technika (nešiojami kompiuteriai, stacionarūs kompiuteriai, monitoriai, bevielės pelės ir klaviatūros komplektai, serveris, interaktyvūs ekranai)

Perkama kompiuterinė technika (nešiojami kompiuteriai, stacionarūs kompiuteriai, monitoriai, bevielės pelės ir klaviatūros komplektai, serveris, interaktyvūs ekranai), kurių savybės ir kiekiai nustatytos pateiktoje techninėje specifikacijoje. Jei techninėje specifikacijoje apibūdinant pirkimo objektą nurodytas konkretus modelis ar šaltinis, konkretus procesas ar prekės ženklas, patentas, tipai, konkreti kilmė ar gamyba, laikyti, kad priimtini ir savo savybėmis lygiaverčiai objektai. Šis pirkimas skirstomas į tris pirkimo objektus, todėl pasiūlymas gali būti pateiktas atskiram objektui, keliems objektams arba visiems numatytiems įsigyti objektams. Kiekvienam pirkimo objektui bus sudaroma atskira pirkimo sutartis. Prekės turi būti pristatytos per 30 kalendorinių dienų nuo prekių pirkimo sutarties pasirašymo dienos. Sutarties pratęsimo galimybė nenumatoma. Prekių pristatymo vieta – UAB „Uosto verslo centras“, Liepų g. 83 A, 92195, Klaipėda, Lietuva.

Pirkimo_salygos_UVC_SIC_pirkimas_Kompiuterinė technika_0816.pdf

Susiję pirkimų skelbimai