BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Sukūrimo data: 2018-06-04 11:34
Paraiškos pateikimo terminas: 2018-06-06 00:00

Įgyvendinančioji institucija Inovacijų agentūra (LVPA)
Neperkančioji organizacija UAB "Polivektris"
Projektas Technologijų, svarbių pramonės inovatyvumui, diegimas UAB „Polivektris“ gamybinėje veikloje
Projekto (paraiškos) kodas
Kontaktai eko@polivektris.lt Telefono numeris.: 37038035273
Nuoroda -

Konkurso “Tesktilinių ir kitų rūšių PETatliekų perdirbimo į PETgranules gamybos linijos, leidžiančios gaminti kristalinį antrinį PET granuliatą, kurio savybės pritaikytos maisto pramonei, pirkimas” procedūrų nutraukimas

Vadovaujantis UAB „Polivektris“ įgyvendinamo projekto “Technologijų, svarbių pramonės inovatyvumui, diegimas UAB „Polivektris“ gamybinėje veikloje “ (projekto Nr. 03.3.1-LVPA-K-841-01-0003) derybų sąlygų “Tesktilinių ir kitų rūšių PETatliekų perdirbimo į PETgranules gamybos linijos, leidžiančios gaminti kristalinį antrinį PET granuliatą, kurio savybės pritaikytos maisto pramonei, pirkimas” 11.2 punktu nutraukiame pirkimo procedūras dėl gamybos linijos įsigijimo, kurios buvo paskelbtos www.esinvesticijos.lt 2017-05-25. Naujas pirkimas bus skelbiamas patikslinus konkursines sąlygas.

Susiję pirkimų skelbimai