BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Sukūrimo data: 2017-09-11 14:38
Paraiškos pateikimo terminas: 2017-09-21 00:00

Neperkančioji organizacija Lietuvos pramonininkų konfederacija
Projektas Lietuvos kvalifikacijų sistemos plėtra (I etapas)
Projekto (paraiškos) kodas
Kontaktai mindaugas.danys@lpk.lt Telefono numeris.: 37068601247
Nuoroda -

Mašinų ir įrangos gamybos, transporto priemonių gamybos, techninės priežiūros ir remonto sektoriaus profesinio standarto rengimo paslaugų pirkimas

Lietuvos pramonininkų konfederacija skelbia konkursą įsigyti Mašinų ir įrangos gamybos, transporto priemonių gamybos, techninės priežiūros ir remonto sektoriaus profesinio standarto rengimo paslaugas, Europos Sąjungos struktūrinės paramos lėšomis finansuojamo projekto: „Lietuvos kvalifikacijų sistemos plėtra (I etapas)” (kodas Nr. 09.4.1-ESFA-V-734-01-0001), įgyvendinimui. Konkursas organizuojamas vadovaujantis Lietuvos Respublikos finansų ministro 2014 m. spalio 8 d. įsakymu Nr. 1K-316 „Dėl Projektų administravimo ir finansavimo taisyklių įgyvendinimo“ patvirtintomis Projektų administravimo ir finansavimo taisyklėmis (toliau – Taisyklės) (aktualia redakcija). Pirkimo dokumentus kartu su konkurso skelbimu galima gauti atsiuntus prašymą el.paštu: mindaugas.danys@lpk.lt, Mindaugas Danys, Projektų departamento direktorius, LPK. Papildoma informacija, susijusi su šiuo konkursu, bus siunčiama tik registruotiems dalyviams. Paraiškos (dėl dalyvavimo konkurse) ir pasiūlymai turi būti pateikti iki 2017-09-21 16:00 val. Lietuvos laiku (alternatyvūs pasiūlymai nebus priimami) el. paštu: mindaugas.danys@lpk.lt.

Konkurso sąlygos_masinu.doc

Susiję pirkimų skelbimai