BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Sukūrimo data: 2021-10-13 13:18
Paraiškos pateikimo terminas: 2021-10-21 17:00

Įgyvendinančioji institucija Inovacijų agentūra (LVPA)
Neperkančioji organizacija UAB „Pažangios Inovacijos“
Juridinio asmens kodas 123839717
Projektas „SIC veiklos ir paslaugų plėtra“
Projekto (paraiškos) kodas Nr. 01.2.1-LVPA-K-857-01-0006
Kontaktai pirkimai@manuvalley.tech Telefono numeris.: +370 655 35550
Nuoroda https://manuvalley.sharepoint.com/sites/STATYBUDOKUMENTAI/_layouts/15/guestaccess.aspx?folderid=14dcc0cedabe0458f96e864490c5647f1&authkey=Af2St5ZT8R1KsDjwWIzBegQ&e=8QY80V

Mokslo paskirties pastato statybos darbai–Vidaus durų ir lauko durų įrengimas

Perkami mokslo paskirties pastato statybos darbai–vidaus durų ir lauko durų įrengimas (toliau –Darbai), kurių savybės nustatytos pateiktoje techninėje specifikacijoje (techninis projektas, konkurso sąlygų priedas Nr.1). Jeigu pirkimo dokumentuose yra nuoroda į konkretų modelį ar šaltinį, konkretų procesą ar prekėsženklą, patentą, tipą, konkrečią kilmę ar gamybą, standartą ar pan., bus laikoma, kad tiekėjai galisiūlyti lygiaverčius ar geresnių savybių objektus. Pateikdamas pasiūlymą, tiekėjas sutinka su šio pirkimo sąlygomis ir patvirtina, kad pirkimo sąlygas išnagrinėjo išsamiai, suprato perkamą pirkimo objektą, nurodytą pirkimo sąlygų priede Nr. 1 ,,Techninė specifikacija“, jo pasiūlyme pateikta informacija yra teisinga ir apima viską, ko reikia norint tinkamai įvykdyti pirkimo sutartį. Techninis projektas pateikiamas PDF formatu viešoje prieigoje. Šis pirkimas į dalis neskirstomas, todėl pasiūlymas turi būti pateiktas visam nurodytam darbų kiekiui. Darbai turi būti atlikti per 90k.d.nuo statybvietės perdavimo akto pasirašymo. Darbai vykdomi etapais, pagal su Pirkėju suderintą grafiką. Darbų atlikimo terminas gali būti pratęstas vieną kartą nedaugiau kaip 1mėnesiui, Sutartyje nustatytais atvejais ir tvarka. Darbų pabaiga bus laikomas momentas, kai bus užbaigti visi sutartyje numatyti darbai, ištaisyti defektai irpasirašyti darbų perdavimo –priėmimo bei statybos užbaigimo aktai ir bus Pirkėjui perduoti visi statybos užbaigimo ir su tuo susiję dokumentai, kuriuos teisėtai turi saugoti Pirkėjas. Darbų atlikimo vieta –sklypo kadastrinis Nr. 0101/0101:2168 Nalšios g. 11, Vilnius.

Konkurso salygos_PI_HUB_durys_1054_Ikelimui_antaujintas.pdf

Susiję pirkimų skelbimai