BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Sukūrimo data: 2023-03-13 13:06
Paraiškos pateikimo terminas: 2023-03-24 12:00

Įgyvendinančioji institucija Centrinė projektų valdymo agentūra
Neperkančioji organizacija VšĮ "Neformalaus ugdymo namai"
Juridinio asmens kodas 302729867
Projekto (paraiškos) kodas LT03-2-SADM-K02-004 „Socialinės integracijos mechanizmo diegimas Aukštaitijos regione taikant pameistrystės ir sustiprinto palydėjimo paslaugas vaikams ir jaunuoliams (Jaunuolių socialinės integracijos laboratorija)“
Kontaktai agne.bumblauskiene@gmail.com Telefono numeris.: +37063348481
Nuoroda -

PSICHOLOGŲ, GALINČIŲ DIRBTI PAGAL NAUJĄ ĮGŪDŽIŲ LABORATORIJOS DARBO MODELĮ POSTOVYKLINĖJE VEIKLOJE PASLAUGOS

šĮ „Neformalaus ugdymo namai“ vykdydama pirkimą projektui LT03-2-SADM-K02-004 „Socialinės integracijos mechanizmo diegimas Aukštaitijos regione taikant pameistrystės ir sustiprinto palydėjimo paslaugas vaikams ir jaunuoliams (Jaunuolių socialinės integracijos laboratorija)“ numato įsigyti psichologų, galinčių dirbti pagal naują Įgūdžių laboratorijos darbo modelį postovyklėje veikloje, paslaugas. Paslaugos turi būti suteiktos pagal iš anksto sutartą grafiką, bet ne vėliau kaip iki 2024 m. balandžio 30 d. Paslaugos turi būti suteiktos mišriuoju būdu.

psichologo pirkimas.pdf

Susiję pirkimų skelbimai