BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Sukūrimo data: 2023-05-29 16:10
Paraiškos pateikimo terminas: 2023-06-02 16:00

Įgyvendinančioji institucija Inovacijų agentūra (LVPA)
Neperkančioji organizacija UAB "Ani Plast"
Juridinio asmens kodas 302460242
Projekto (paraiškos) kodas 02-011-K-0151
Kontaktai laima.salciuviene@aniplast.lt Telefono numeris.: +37065666287
Nuoroda -

Saulės šviesos energijos fotovoltinės elektrinės (bendra galia 504,45 kW) įranga, įskaitant projektavimo ir elektrinės įrengimo darbus.

Tiksliname Konkurso sąlygų 1 priedą "Techninė specifikacija" 2 lentelės 3 punktą ir nurodome taip: "Montuojant fotovoltinius modulius, vengti šešėliavimo. Sujungiant DC grandines įvertinti srovių pokyčius dėl galimo šešėliavimo ir kitų trukdžių, bei užtikrinti tolygų fotomodulių grandinių darbą kas sąlygotų maksimalų pagaminamos elektros energijos kiekį. Atlikti visus Jėgainės bandymų ir derinimo darbus. Paruošti Jėgainės eksploatavimo instrukciją, apmokyti Pirkėjo personalą saugiai eksploatuoti. Priduoti Jėgainę ESO ir VERT, jei teisė aktuose numatyta ir kitoms institucijoms, kaip Statybos inspekcija ir kt. Gauti VERT pažymą apie elektrinės atitikimą teisės aktų reikalavimams (jei taikoma). Gauti iš valstybės institucijų leidimą gaminti elektros energiją ir leidimą pateikti Pirkėjui (jei taikoma). Darbų priėmimo-pridavimo aktu Jėgainę perduoti (priduoti) eksploatuoti Pirkėjui.

1 priedas_Techninė_specifikacija_tikslinta.pdf

Susiję pirkimų skelbimai