BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Sukūrimo data: 2023-05-05 12:06
Paraiškos pateikimo terminas: 2023-05-15 16:00

Įgyvendinančioji institucija Inovacijų agentūra (LVPA)
Neperkančioji organizacija UAB Akrolita
Juridinio asmens kodas 171359394
Projekto (paraiškos) kodas 02-011-K-0114
Kontaktai aiste@akrolita.lt Telefono numeris.: +37068740098
Nuoroda -

Saulės šviesos energijos fotovoltinės elektrinės įranga, įskaitant projektavimo ir elektrinės įrengimo darbus, techninės priežiūros (aptarnavimo) paslaugas.

Perkama saulės šviesos energijos fotovoltinės elektrinės (bendra galia 144,05 kW) įranga (toliau tekste – Saulės jėgainė arba Prekė), įskaitant projektavimo ir elektrinės įrengimo darbus, techninės priežiūros (aptarnavimo) paslaugas (toliau tekste – Darbai). Perkamas objektas apima visus Darbus, kurie būtini, kad Saulės jėgainė saugiai ir pagal galiojančius teisės aktus ir techninius reikalavimus, AB „Energijos skirstymo operatorius“ išduotas prijungimo sąlygas, būtų sumontuota ir prijungta prie Pirkėjo vidaus elektros tinklų, įskaitant, bet neapsiribojant, projektavimu, Saulės jėgainės visų elementų pristatymu, tinkamu sumontavimu ir sujungimu į vientisą veikiančią sistemą, Saulės jėgainės paleidimo, derinimo, bandymo ir pridavimo AB „Energijos skirstymo operatorius“, Valstybinei energetikos reguliavimo tarybai darbais, išpildomosios dokumentacijos parengimu bei Saulės jėgainės techninės priežiūros (aptarnavimo) paslaugomis, taip pat visais kitais su Pirkimo objektu susijusiais darbais ir paslaugomis, kurie būtini Sutarčiai įvykdyti. Perkamo objekto savybės ir reikalavimai nustatyti pateiktoje techninėje specifikacijoje (šių Konkurso sąlygų 1 priedas).

Konkurso sąlygos skelbimui_merged.pdf

Susiję pirkimų skelbimai