BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Sukūrimo data: 2023-02-16 18:45
Paraiškos pateikimo terminas: 2023-03-09 12:00

Įgyvendinančioji institucija Centrinė projektų valdymo agentūra
Neperkančioji organizacija VšĮ "Neformalaus ugdymo namai"
Juridinio asmens kodas 302729867
Projekto (paraiškos) kodas Socialinės integracijos mechanizmo diegimas Aukštaitijos regione taikant pameistrystės ir sustiprinto palydėjimo paslaugas vaikams ir jaunuoliams (Jaunuolių socialinės integracijos laboratorija)
Kontaktai agne.bumblauskiene@gmail.com Telefono numeris.: +37063348481
Nuoroda -

Stovyklos dalyvių maitinimo paslaugos Antalieptėje

VšĮ „Neformalaus ugdymo namai“ (toliau – pirkimą vykdanti organizacija) vykdydama pirkimą projektui LT03-2-SADM-K02-004 „Socialinės integracijos mechanizmo diegimas Aukštaitijos regione taikant pameistrystės ir sustiprinto palydėjimo paslaugas vaikams ir jaunuoliams (Jaunuolių socialinės integracijos laboratorija)“ numato įsigyti paslaugą „Stovyklos dalyvių maitinimo paslaugos“. Perkamos 5 stovyklų dalyvių maitinimo paslaugos. Viena stovykla trunka nepertraukiamai 30 kalendorinių dienų. Kiekvieną stovyklos dieną turi būti visiems dalyviams pateikti: pusryčiai, pietūs, vakarienė, viena kavos pertraukėlė. Pirkimą vykdančios organizacijos įgaliotas asmuo palaikyti tiesioginį ryšį su tiekėjais ir gauti iš jų su pirkimo procedūromis susijusius pranešimus: projekto administratorė Agnė Jakubickaitė, 863348481, agne.bumblauskiene@gmail.com.

stovyklos maistas pirkimas final.pdf

Susiję pirkimų skelbimai