BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Sukūrimo data: 2020-01-31 15:07
Paraiškos pateikimo terminas: 2020-02-10 00:00

Įgyvendinančioji institucija Inovacijų agentūra (LVPA)
Neperkančioji organizacija UAB "Eurostarus"
Projektas UAB ONYKS baltosios medžio anglies gamybos plėtra
Projekto (paraiškos) kodas
Kontaktai uabonyks@gmail.com Telefono numeris.: +37065905732
Nuoroda -

UAB „Eurostarus“ perka aukštos kokybės baltosios medžio anglies gaminimo krosnis. Techninės charakteristikos pateiktos pirkimo dokumentuose.

Medžio anglies gamybos krosnis. Darbinė temperatūra aktyviojoje pirolizės stadijoje ne mažesnė nei 1200C; Temperatūra krosnies išorinio paviršiaus negali viršyti + 20C; Į vidinę degimo kamerą turi tilpti ne mažiau kaip 8m3 medienos; Galimybė naudoti medienos rąstus ne trumpesnius nei 1450mm; Galimybė greitai kaitalioti temperatūrinius režimus temperatūrą. Galimybė kontroliuoti deguonies padavimą; Pirolizinės smalos/deguto surinkimas; Galimybė greitai ir saugiai transportuoti produkciją iš krosnies į aušinimo kamerą; 1 krosnis per mėnesį turi pagaminti ne mažiau nei 11 tonų medžio anglies.

2020-01-31 pirkimo-salygos-krosnis.docx

Susiję pirkimų skelbimai