BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Agroinovacijų mokslinių tyrimų bazės modernizavimas

Nr. 01.1.1-CPVA-V-701-09-0002

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Vytauto Didžiojo universitetas
Savivaldybė
Priemonė MOKSLINIŲ TYRIMŲ, EKSPERIMENTINĖS PLĖTROS IR INOVACIJŲ INFRASTRUKTŪROS PLĖTRA IR INTEGRACIJA Į EUROPINES INFRASTRUKTŪRAS
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Projekto sąrašo numeris 01.1.1-CPVA-V-701-09

Projekto tikslas – sustiprinti MTEPI potencialą Agroinovacijų ir maisto technologijų srityje Vytauto Didžiojo universitete. Tikslui pasiekti numatytas uždavinys – atnaujinti Vytauto Didžiojo universiteto MTEPI infrastruktūrą, pritaikant ją MTEPI veikloms Agroinovacijų ir maisto technologijų srityse. Projekto metu bus vykdomos dvi veiklos: 1) 4E2p pastato rekonstrukcija; 2) laboratorinės įrangos įsigijimas. Projekto tikslinės grupės yra: 1. Mokslininkai, tyrėjai vykdantys MTEPI veiklą įkurtose laboratorijose. 2. II ir III studijų pakopos studentai. Netiesioginė tikslinė grupė - tai verslo subjektai, kuriems yra reikalingos paslaugos iš MTEPI veiklų. Rekonstruotame pastate planuojama įkurti mokslinių tyrimų laboratorijas. Patobulinta infrastruktūra leis VDU mokslininkams efektyviai įsitraukti į MTEPI prioriteto „Tvarūs agrobiologiniai ištekliai ir saugesnis maistas“ įgyvendinimą, nes įgalins tyrėjus tirti ir kurti saugesnes, natūralias maisto žaliavas, maisto sudėtines dalis ir produktus, maisto priedus, inovatyvias maisto pakuotes ir saugojimo technologijas, perspektyvias, adaptuotas maistinių ir pašarinių augalų veisles, galvijų linijų ir genotipų pradinę medžiagą su tiksliniais kokybiniais parametrais, pažangias kenksmingų organizmų kontrolės ir augalų mitybos sistemas, inovatyvias, technologinėmis, aplinkosauginėmis ir logistinėmis savybėmis pasižyminčias veiksmingas trąšas arba jų komponentus, biologinius preparatus, užtikrinančius tvarią aplinką, tiksliosios (precizinės) augalininkystės ir gyvulininkystės ūkininkavimo technologijas Sukurta infrastruktūra sudarytų galimybes sukurti tobulesnius produktus, sąlygojančius pažangius laipsniškus pokyčius pramonėje, padidinančius, lyginant su rinkoje esančiais analogais, paklausių saugių produktų asortimentą, suteikiančius pasirinkimo įvairovę vartotojams tiek Lietuvoje, tiek užsienio valstybėse, o teikiamos mokslinių tyrimų paslaugos užtikrins investicijų grąžai ir konkurenciją rinkoje.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2019-04-09
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma 0
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 2 430 000,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 2 310 000,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai