BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Aplinkai jautrių organinių medžiagų, pasižyminčių ilga emisijos gyvavimo trukme, kūrimas, tyrimai ir taikymas optiniuose jutikliuose

Nr. 01.2.2-CPVA-K-703-03-0001

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Kauno technologijos universitetas
Savivaldybė
Priemonė KOMPETENCIJOS CENTRŲ IR INOVACIJŲ IR TECHNOLOGIJŲ PERDAVIMO CENTRŲ VEIKLOS SKATINIMAS
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.2-CPVA-K-703-03

Analičių, tokių kaip deguonis, metalų jonai, amoniakas, anglies dioksidas, lakieji organiniai garai, monitoringas yra gyvybiškai svarbus daugelyje žmogaus veiklos sričių (pvz., medicinos, chemijos ir puslaidininkių pramonėje, biotechnologijose, kosminių tyrimų srityje, maisto pramonėje). Optiniai jutikliai leidžia ne tik išmatuoti daugelio analičių koncentracijas, bet ir vizualizuoti jų 2D/3D pasiskirstymą paviršiuje arba tūryje. Bemetalės organinės medžiagos, pasižyminčios kambario temperatūros fosforescencija, termiškai aktyvinta uždelstąja fluorescencija bei ilgai išliekančia liuminescencija, gali būti panaudotos kuriant efektyvius optinius jutiklius. Šio projekto tikslas yra sukurti aplinkai jautrias, funkcines bemetales organines medžiagas, pasižyminčias ilgomis fotoliuminescencijos gyvavimo trukmėmis. Projekto metu bus sukurti nauji organiniai spinduoliai kaip aktyviosios optinių jutiklių medžiagos. Šių junginių struktūrų kūrimui bus naudojami įvairūs donoriniai ir/arba akceptoriniai fragmentai bei funkcinės grupės įvairių analičių detekcijai. Efektyviausios, projekto metu sukurtos ir ištirtos, naujos aplinkai jautrios organinės medžiagos bus patentuojamos.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2019-10-11
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas (2020-03-06)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Ne (2020-03-06) 38.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 999 999,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 999 999,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai