BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Automobilių detalių, skirtų saugumui užtikrinti, kokybės gerinimas

Nr. 09.4.3-ESFA-T-847-02-0004

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas UAB "Šiaulių Eoltas"
Savivaldybė
Priemonė Inostažuotė
Prioritetas 9 PRIORITETAS. Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas
Kvietimo kodas 09.4.3-ESFA-T-847-02

UAB "Šiaulių Eoltas" užsiima naujų produktų kūrimu, inovacijų diegimu, naujų vadybos metodų taikymu veikloje, didmenine ir mažmenine prekyba nuo 1993 m. Įmonės veikla apima lengvųjų automobilių variklių ir važiuoklės dalių kūrimą, projektavimą bei šių dalių pardavimus visame pasaulyje pagamintiems lengviesiems bei komerciniams automobiliams. Įmonė prekiauja sertifikuotomis automobilių detalėmis, kurios atitinka naujausius tarptautinius kokybės vadybos ISO 9001, TS16949 sertifikatus bei prisideda prie šių dalių tobulinimo. Darbuotojai aktyviai dalyvauja kvalifikacijos tobulinimo seminaruose, gilina kompetencijas ir įgūdžius stabdžių, pakabos, variklio, vairo mechanizmo ir kitų automobilių sistemų technologijose. Klientams siūlomas ne tik platus gaminių aosrtimentas, bet tuo pačiu suteikiama papildoma informacinė medžiaga rekomenduojant ir pasirenkant naujus, patobulintus modelius, organizuojami seminarai bei įvairūs mokymai apie skirtingų prekių grupių savybes ir pasirinkimo galimybes, naujas kompozicines medžiagas bei technologines naujoves. UAB “Šiaulių Eoltas” sukurtus naujus produktus, parduoda su savo prekinu ženklu EGT. Įmonė nuolat ieško naujų galimybių ir investuoja ne tik į patikimos, jau pagamintos, produkcijos paieškas, bet ir pati dalyvauja bei investuoja į MTEP veiklas. Šiuo metu Įmonė MTEP veikla siekia įgyti naujų žinių, reikalingų didinant valytuvų ilgaamžiškumo bei stabdžių sistemos elementų patvarumą tobulinant sudėtines konstrukcijas ir žaliavų atrinkima taip, kad nenukentėtų jokie kokybiniai parametrai, todėl siekia, kad Įmonės darbuotojai galėtų bendradarbiauti ir pasisemti patirties užsienio MTEP centruose, kurie turi daugiau patirties analogiškų tyrimų srityse ir gali suteikti įvairiapusišką metodinę pagalbą gerinant kvalifikacinius įgūdžius ir kompetencijas.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2019-11-29
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 41 667,10 Eur
Prašoma finansavimo suma: 20 416,88 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pradžia: 2019-12-02
Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2020-10-27
Sutarties pasirašymo diena: 2020-02-27
Sutarties galiojimo pabaiga: 2020-12-28
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
19 644,06 9 822,03 19 644,06 9 822,03

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Dirbantieji, kurie dalyvavo ESF mokymuose, suteikiančiuose kvalifikaciją arba kompetenciją Skaičius 3.00 3.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2024-05-23 07:54

Susiję įrašai