BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Bendruomeninės kompleksinės paslaugos šeimai Pagėgių savivaldybėje

Nr. 08.4.1-ESFA-V-416-09-0004

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Pagėgių savivaldybės administracija
Savivaldybė Pagėgių
Priemonė Kompleksinės paslaugos šeimai
Prioritetas 8 PRIORITETAS. Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu
Projekto sąrašo numeris 08.4.1-ESFA-V-416-09

Pagėgių savivaldybės administracijos vykdomo projekto „Bendruomeninės kompleksinės paslaugos šeimai Pagėgių savivaldybėje“ tikslinė grupė- šeimos gyvenančios Pagėgių savivaldybėje ir atitinkančios nors vieną iš atrankos kriterijų: tėvai ir jų vaikai, nesantys socialinės rizikos šeimų apskaitoje, tačiau stokojantys socialinių ir tėvystės įgūdžių, tėvai ir jų vaikai: nepilnos šeimos (kai sutuoktiniai išsiskyrę arba vienas iš jų miręs, kai dėl kitų priežasčių vaiką (-us) augina vienas iš tėvų), daugiavaikės šeimos, auginančios 3 ir daugiau vaikų, smurtauti linkę asmenys ar smurtą patiriantys asmenys, šeimos turinčios sunkumų dėl vaiko (-ų) elgesio, išgyvenantys ankstyvąją krizę dėl šeimos ir darbo įsipareigojimų nesuderinamumo, pajamų netekimo, įvykusių ar gresiančių skyrybų, netekčių.Kompleksines paslaugas gaus tikslinių grupių asmenys (šeimos) - 440 unikalių asmenų. Projekto trukmė - 66 mėnesiai. Projektas bus vykdomas kartu su 3 partneriais. Bendruomeninių šeimos namų funkciją vykdys savivaldybės biudžetinė įstaiga- Pagėgių savivaldybės šeimos gerovės centras. Bus vykdomos veiklos: paslaugų šeimai organizavimas ir koordinavimas; potencialios tikslinės grupės informavimas, konsultavimas apie kompleksiškai teikiamas paslaugas šeimai, įtraukimo į paslaugas priemonių vykdymą, tikslinių grupių informavimas apie kitas aktualias savivaldybėje teikiamas paslaugas, vykdomas programas.Ant Pagėgių savivaldybės šeimos gerovės centro pastato, adresu Klaipėdos gatvė 4 a, Pagėgių mieste, bus pakabinta iškaba „Bendruomeniniai šeimos namai“Projekto partneris iš NVO sektoriaus VšĮ "Sudoku" vykdys veiklas : šeimos įgūdžių ugdymas ir sociokultūrinės paslaugos, pozityvios tėvystės mokymai, vaikų priežiūros, pavėžėjimo paslaugos, mediacijos paslaugos. Projekto partneris Pagėgių savivaldybės Neįgaliųjų draugija vykdys asmeninio asistento paslaugą, taip pat kitas veiklas.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2017-07-07
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma 0.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 119 953,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 119 953,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2023-02-28
Sutarties pasirašymo diena: 2017-08-21
Sutarties galiojimo pabaiga: 2023-03-29
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
170 835,00 170 835,00 170 835,00 170 835,00

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Socialines paslaugas gavę tikslinių grupių asmenys (šeimos) Skaičius 448.00 462.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2024-06-13 07:54

Susiję įrašai