BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

„Bendruomeninių šeimos namų įkūrimas Prienų rajono savivaldybėje“

Nr. 08.4.1-ESFA-V-416-15-0002

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Prienų rajono savivaldybės administracija
Savivaldybė Prienų raj.
Priemonė Kompleksinės paslaugos šeimai
Prioritetas 8 PRIORITETAS. Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu
Projekto sąrašo numeris 08.4.1-ESFA-V-416-15

Kiekviena šeima susiduria su tam tikrais iššūkiais, vaikų auginimas, auklėjimas, skyrybos, darbo praradimas, ekonominės, socialinės ar psichologinės problemos gali paskatinti šeimos narius smurtauti, piktnaudžiauti alkoholiu, neprižiūrėti vaikų. Taip formuojamas netinkamas požiūris į šeimos vertybes, tarpusavio santykius, bendravimo kultūrą šeimoje. Statistikos departamento duomenimis, Prienų r. apytiksliai yra 1546 šeimos su vaikais iki 18 m. amžiaus. Prienų r. sav. į šeimą orientuotų paslaugų labai trūksta. Planuojamas projektas skirtas visoms su įvairiais gyvenimo iššūkiais, problemomis, krizinėmis situacijomis susiduriančioms tikslinės grupės šeimoms (ne tik į soc. rizikos šeimų apskaitą įrašytoms, bet ir kitoms šeimoms – pvz., turinčioms neįgalų šeimoms narį, kenčiančioms nuo piktnaudžiavimo ligų, daugiavaikėms šeimoms). Projekte numatomos kompleksinės pagalbos veiklos: psichologinė ir socialinė pagalba krizę išgyvenančioms šeimoms, pozityvios tėvystės mokymai, socialinių įgūdžių ugdymas ir sociokultūrinės paslaugos, pagalba specialiųjų poreikių narių turinčioms šeimoms, asmeninio asistento paslaugos, teisinio konsultavimo, vaikų priežiūros, pavėžėjimo paslaugos bei potencialių ir esamų tikslinių grupių informavimas. Į kompleksinių paslaugų teikimą bus įtrauktos tiek savivaldybės, tiek nevyriausybinės rajono organizacijos. Tokiu būdu Prienų r. bus sukurta efektyvi ne tik krizių šeimoje intervencijos, bet ir prevencijos sistema, užtikrinanti kompleksinės pagalbos paslaugas visiems krizę išgyvenančių šeimų nariams, veikianti tiek valstybiniame, tiek NVO sektoriuje. Planuojama paslaugas suteikti 1447 asmenims. Bendruomeninių šeimos namų funkcijas atliks Prienų r. sav. socialinių paslaugų centras, kompleksinių paslaugų šeimai teikimą organizuos partnerių atrankos metu atrinkta NVO Prienų rajono neįgaliųjų draugija. Taip tikimasi sukurti efektyvią kompleksinių paslaugų šeimai teikimo sistemą, kuri užtikrintų problemų, krizinių situacijų šeimoje prevenciją.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2017-11-11
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma 0.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 232 785,61 Eur
Prašoma finansavimo suma: 232 785,61 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2022-12-31
Sutarties pasirašymo diena: 2018-02-09
Sutarties galiojimo pabaiga: 2023-03-02
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
348 045,31 348 045,31 338 362,53 338 362,53

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Socialines paslaugas gavę tikslinių grupių asmenys (šeimos) Skaičius 1447.00 1571.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2024-06-12 07:54

Susiję įrašai