BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Bevielio, energetiškai efektyvaus transporto srauto parametrų juklio, integruojamo į išmaniuosius kelius, sukūrimas ir tyrimas

Nr. 01.2.2-LMT-K-718-03-0042

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Kauno technologijos universitetas
Savivaldybė
Priemonė
Prioritetas
Kvietimo kodas 01.2.2-LMT-K-718-03

Išmaniųjų kelių idėja tampa labai aktuali startuojant autonominių automobilių, elektromobilių, automobilių dalijimosi paslaugų erai. Vienas iš pagrindinių išmanaus kelio uždavinių – daugiaparametrinis transporto srauto stebėjimas ir analizavimas. Transporto srautų monitoringui ir valdymui pasitelkiamos vis sudėngesnės išmaniosios technologijos. Visų valdymo ir kontrolės algoritmų pagrindas – informacija surenkama iš juklių, sumontuotų kelio dangoje ir šalia kelio. Efektyviam transporto priemonių srautų valdymui reikia nustatyti transporto priemonės greitį ir ilgį, atstumą tarp ašių ir ašių skaičių, apkrovą, tenkančią atskiroms ašims ir ratams, transporto priemonių masę. Šiuo metu, judančių transporto priemonių parametrų nustatymui, naudojami įvairūs metodai: pvz., indukcinės kilpos, mikrobangų radarai, aktyvūs infraraudonųjų spindulių sensoriai, ultragarsiniai sensoriai, pasyvūs akusniai sensoriai, vaizdo apdorojimo sistemos, magnetinio lauko jutikliai. Kiekviena technologija turi savų privalumų ir trūkumų, tačiau nei viena iš jų neužkrina reikiamo nustatomų parametrų spektro. Darbo tikslas – sukurti ir ištirti bevielį, energetiškai efektyvų, integruojamą į išmaniuosius kelius, transporto srauto parametrų jutiklį. Projekte numatoma kombinuoti kelių technologijų (3D magnetinius, pjezoelektrinius, 3D akselerometrus) jutiklius, siekiant sukurti bevielius minimalių gabaritų, integruojamus į kelio dangą, energeškai efektyvius transporto srauto jutiklius.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2020-01-23
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas (2020-05-19)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Ne (2020-05-19) 51.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 697 832,64 Eur
Prašoma finansavimo suma: 697 832,64 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai