BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Biologinių preparatų poveikio dirvožemiui, trąšų poreikiui ir aplinkai, augalų auginimo technologiniame gamybos procese, moksliniai tyrimai

Nr. 01.2.1-MITA-T-851-02-0013

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas UAB "Grynas Baltija"
Savivaldybė Kauno miesto
Priemonė INOČEKIAI
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.1-MITA-T-851-02

Pagrindinis projekto tikslas yra ištirti ir patobulinti augalų auginimo technologinį gamybos procesą, nustatyti melaso pagrindu pagamintų biologinių preparatų ir dirvožemio savybių sąveikos įtaką organinės anglies ir cheminių medžiagų kitimui dirvoje, įvertinant trąšų poreikį, energijos sąnaudas ir poveikį aplinkai. Projektas atitinka prioritetinės mokslinių tyrimų ir eksperimentinės (socialinės, kultūrinės) plėtros ir inovacijų raidos (sumanios specializacijos) krypties „Agroinovacijos ir maisto technologijos“ prioriteto „Tvarūs agrobiologiniai ištekliai ir saugesnis maistas“ tematinį specifiškumą: 20.4. tirti ir kurti inovatyvias, technologinėmis, aplinkosauginėmis ir logistinėmis savybėmis pasižyminčias veiksmingas trąšas arba jų komponentus, biologinius preparatus, užtikrinančius tvarią aplinką. Mūsų įmonei, šis projektas naudingas tuo, nes gali pagerinti ir išplėsti verslo galimybes, padidinti konkurencingumą ir padidinti pardavimų apimtis. Be to, patobulintas augalų auginimo technologinis gamybos procesas, į kurį įtraukiamas biologinių preparatų panaudojimas, naudingas ir žemdirbiams, nes leis pagerinti dirvožemio savybes, sumažinti mineralinių trąšų poreikį, duos energetinę, ekonominę ir aplinkosauginę naudą.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2018-05-16
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 46 826,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 32 778,20 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai