BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Biomasės, absorbuojančios didelį kiekį anglies dvideginio, panaudojimas anglį konservuojančios dirbtinės medienos kūrimui

Nr. 01.2.2-LMT-K-718-03-0008

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Vilniaus Gedimino technikos universitetas
Savivaldybė
Priemonė
Prioritetas
Kvietimo kodas 01.2.2-LMT-K-718-03

Darbo tikslas - iš atsinaujinančių gamtos išteklių - greitos rotacijos augalų (pluoštinių kanapių), kaupiančių didelius kiekius anglies (apie 45 proc. pagal masę) ir aliejingųjų (rapsų, saulėgrąžų ir kt.) bei krakmolingųjų (kukurūzų, bulvių ir kt.) augalų produktų sukurti reguliuojamų savybių biokompozitinę medžiagą - dirbtinę medieną. Projekto metu bus kuriamas ekologiškas natūralaus bei reguliuojamo kietėjimo rišiklis, ruošiamas nustatytų savybių užpildas, kuriamas didelės klampos rišiklio, užpildų ir priedų įvedimo į mišinį ir sumaišymo metodas, kuriamas dirbtinės medienos formavimo metodas laboratoriniu ir pramoniniu lygmeniu, tiriamos sukurtos dirbtinės medienos eksploatacinės savybės. Veiklų vykdymo metu bus sukurtas iš organinių medžiagų reguliuojamų savybių rišiklis, dirbtinės medienos elementai bei jų gamybos metodas. Dirbtinė mediena leis išspręsti keletą problemų vienu metu - mažinti miškų kirtimą, gauti didesnius kiekius biomasės iš žemės ploto vieneto lyginant su natūralia mediena, gauti gaminius su reikalingomis savybėmis, gauti norimos formos ir tikslių matmenų gaminius, kaupti didelius kiekius anglies mažinant anglies dvideginio koncentracijas aplinkoje, skatinti ekologiškų produktų vystymąsi, kurti gaires trumpalaikio ir ilgalaikio anglies konservavimo vystymuisi ir politikai bei kt.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2020-01-21
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas (2020-05-19)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Ne (2020-05-19) 42.30
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 476 416,44 Eur
Prašoma finansavimo suma: 476 416,44 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai