BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Bizantijos graikiškosios kultūros apykaita tarp Baltijos ir Juodosios jūros vėlyvaisiais viduramžiais ir ankstyvaisiais naujaisiais laikais

Nr. 09.3.3-LMT-K-712-01-0036

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Vilniaus universitetas
Savivaldybė Vilniaus miesto
Priemonė MOKSLININKŲ, KITŲ TYRĖJŲ, STUDENTŲ MOKSLINĖS KOMPETENCIJOS UGDYMAS PER PRAKTINĘ MOKSLINĘ VEIKLĄ
Prioritetas 9 PRIORITETAS. Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas
Kvietimo kodas 09.3.3-LMT-K-712-01

Šiame tiriamajame projekte bus tiriamas Bizantijos graikų kultūros indėlis į Vidurio ir Rytų Europos politinę ir kultūrinę raidą vėlyvaisiais viduramžiais ir ankstyvaisiais naujaisiais laikais erdvėje nuo Baltijos iki Juodosios jūros. Vienas iš svarbiausių šio projekto tikslų yra atskleisti bizantinio ir pobizantinio laikotarpio graikų kultūrinio palikimo ir žmogiškojo veikimo klodą tame regione, kuris tarptautiniuose Bizantijos ar moderniosios graikų kultūros tyrimuose vis dar yra pilkoji zona. Poreikis plėtoti bizantinistikos ir ankstyvųjų naujųjų laikų graikų kultūros tyrimus yra ypač aktualus Lietuvos atveju, nes čia dėl tam tikrų politinių ir kultūrinių prietarų Bizantijos kultūros reiškiniai nesulaukia tokio dėmesio, kokio jie neabejotinai nusipelno. Šio projekto tyrėjų grupę sudaro angažavimusi Bizantijos kultūros tyrimams pasižymintys Lietuvos mokslininkai ir jų kolegos iš Jungtinės Karalystės, Prancūzijos ir Ukrainos. Visais laikais Bizantijos tyrimai buvo ir yra savo prigimtimi tarptautinė disciplina, kurios tradiciją praturtinti siekia Lietuvos mokslininkai, bendradarbiaudami su savo kolegomis iš Vakarų ir Rytų Europos. Įgyvendinus šį projektą bus pasiekti svarbūs rezultatai plėtojant Bizantijos graikų kultūros tyrimus mūsų minėtame regione, kurie bus reikšmingi tiek bendrai tarptautinei akademinei bendruomenei, tiek konkrečiai Lietuvos humanitarinių mokslų plėtrai. Iš viso numatyta parengti 12 tarptautinio lygio mokslinių straipsnių.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2017-06-30
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2017-11-27)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Ne (2017-11-27) 69.60
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 588 333,76 Eur
Prašoma finansavimo suma: 588 333,76 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai