BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Dalyvavimas konferencijoje ICSM 2018, Pietų Korėja

Nr. 09.3.3-LMT-K-712-06-0014

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Vilniaus universitetas
Savivaldybė Vilniaus miesto
Priemonė MOKSLININKŲ, KITŲ TYRĖJŲ, STUDENTŲ MOKSLINĖS KOMPETENCIJOS UGDYMAS PER PRAKTINĘ MOKSLINĘ VEIKLĄ
Prioritetas 9 PRIORITETAS. Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas
Kvietimo kodas 09.3.3-LMT-K-712-06

Projekto „Dalyvavimas konferencijoje ICSM 2018, Pietų Korėja“ pagrindinis tikslas – doktorantės Justinos Jovaišaitės kompetencijos kėlimas, pristatant savo mokslinių tyrimų rezultatus organinių donor-akceptorinių junginių fotozikinių savybių tyrimų tema bei klausant konferencijoje susirinkusių mokslininkų pranešimų, kuriose pristatomi aktualiausi ir naujausi rezultatai. Doktorantės pagrindinė tyrimų sritis – organinių molekulinių donor-akceptorinių sistemų, su pirimidinų, pirolo-pirimidinų ar purinų žiedais, vidujmolekulinės krūvio pernašos sukeltų fotoreakcijų tyrimai spektroskopijos metodais. Vykdomos doktorantūros tema – „Molekulinėiai azoto heterocikliniai fluorescenciniai jutikliai“. Todėl pastaruoju metu tyrimus papildė donor-akceptorinės sistemos, kurių stipriai donorinė dimetilamino dalis geba formuoti kompleksus su metalų jonais (gyvsidabrio ir geležies). Molekulėms suformavus kompleksus su minėtais metalų jonais, stipriai pasikeičia fotofizikinis atsakas – t.y. ryškiausi pokyčiai stebimi padidėjusio intensyvumo fluorescencijos juostoje. Justina pastaruoju metu koncentruojasi į jutimo mechanizmo išaiškinimą – t.y., kokie faktoriai nulemia galimybę prisijungti analites ir kodėl (dėl konformacijos, krūvio pernašos ar kt. veiksnių) stipriai keičiasi molekulinių jutiminių sistemų savybės. Kadangi tiriamos medžiagos – pirimidinai, pirolo-pirimidinai ar purinai – yra artimos DNR nukleobazėms, tyrimai įgauna ir biologiškai svarbią prasmę. Kartu, tai yra didelis žingsnis realių prietaisų kūrimo link, ne tik molekulinių savybių analizė.Konferencijoje vyraujančios temos įtraukia tiek optoelektronines organines, tiek biologiškai svarbias medžiagas, renginys būtų puiki vieta pasisemti idėjų, užmegzti ryšius ir atrasti platesnes doktorantės vystomos temos taikymo galimybes.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2017-11-02
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2018-02-26)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Taip (2018-02-26) 63.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 3 115,43 Eur
Prašoma finansavimo suma: 3 115,43 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2018-07-08
Sutarties pasirašymo diena: 2018-03-21
Sutarties galiojimo pabaiga: 2019-03-03
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
3 090,51 3 090,51 3 090,51 3 090,51

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Į užsienį panaudojant ESF investicijas tobulinti profesinių žinių išvykę tyrėjai Skaičius 1.00 1.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2024-06-14 07:55

Susiję įrašai