BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

„Darbuotojų bendrųjų ir profesinių kompetencijų tyrimas bei specifinių žinių ir gebėjimų poreikio nustatymas taikant imitacinį verslo modelį“

Nr. 01.2.1-MITA-K-824-02-0029

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas UAB Dažų ir dangų fabrikas
Savivaldybė Vilniaus raj.
Priemonė Inovaciniai čekiai
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.1-MITA-K-824-02

Naujų technologijų kūrimo ir panaudojimo masto didėjimo bei kūrybiškumu grindžiamo produktyvaus verslo, galinčio rinkai pasiūlyti pažangius produktus ir paslaugas, vystymosi pagrindas – stiprėjantis žmogiškųjų išteklių potencialas. Taigi, žmogiškieji ištekliai tampa bene svarbiausiu verslo plėtros ištekliumi, ir verslo subjektams, ypatingai labai mažoms įmonėms, tokioms kaip UAB „Dažų ir dangų fabrikas“, siekiančioms teigiamų ilgalaikių veiklos perspektyvų, vis aktualesnės tampa investicijos į žmogiškuosius išteklius.Projekto tikslas – išanalizuoti UAB "Dažų ir dangų fabrikas" darbuotojų bendrąsias ir profesines kompetencijas taikant imitacinį verslo modelį ir nustatyti ekonomikos, finansų bei vadybos žinių ir gebėjimų poreikį profesinėje veikloje, pagrindžiant jų plėtojimo galimybes.Projektas priskiriamas sumaniosios specializacijos „Įtrauki ir kūrybinga visuomenė“ prioritetui „Proveržio inovacijų kūrimo ir diegimo technologijos ir procesai“.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2017-10-18
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne (2017-12-05)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Taip (2017-12-05) 80.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 4 696,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 3 287,20 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai