BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Darbuotojų kompetencijų ugdymas UAB "Veika"

Nr. 09.4.3-ESFA-T-847-01-0004

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas UAB "VEIKA"
Savivaldybė Vilniaus miesto
Priemonė Inostažuotė
Prioritetas 9 PRIORITETAS. Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas
Kvietimo kodas 09.4.3-ESFA-T-847-01

UAB "Veika" jau daugiau kaip 25 metus tiek vietos, tiek tarptautinėse rinkose pirmaujanti įmonė, veikianti spaustuvinių dažų, rašalų, bei ekologiškų tapetų pagrindų Ecodeco gamybos srityje. Didžioji dalis įmonės gaminamos produkcijos sudaro vidutiniškai aukštųjų technologijų kategorijos chemijos pramonės gaminiai, kurių dauguma yra eksportuojama į tarptautines rinkas. Įmonė, pasitelkdama žaliąsias inovacijas, nuolat siekia sukurti prielaidas tapetų gamybos ir susijusių sektorių konkurencingumo augimui. Įmonėje yra įrengtos modernios mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros ir inovacijų (MTEPI) laboratorijos, kuriose vykdomas naujų produktų kūrimas ir nuolatinis gaminamų produktų tobulinimas, todėl yra itin svarbus kvalifikuotų chemijos mokslo ir pramonės specialistų kompetencijų ugdymas, užtikrinatis naujų idėjų generavimą, gebėjimus panaudoti inovatyvią techniką ir per trumpiausią laiką sukurti, pagaminti ir pateikti į rinką sudėtingus, aukštos kokybės gaminius, pasižyminčius giliomis tapetų rinkos tendencijų, poreikių bei galimybių žiniomis.Atsižvelgiant į tai, jog įmonėje dirbantys specialistai, vykdydami MTEP veiklas, nuolat susiduria su neapibrėžtumais tiriant spaudos stabilumą įtakojančius veiksius, būtina gilinti darbuotojų žinias, susijusias su rašalų ir spausdinimo įrenginio rašalų suderinamumo techniniais aspektais.Taigi, įgyvendinamas projektas ne tik prisidės prie įmonės konkurencingumo didinimo, bet ir skatins įmonę ir toliau vykdyti mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros ir inovacijų veiklas, taip pat prisidės prie darbuotojų kompetencijų didinimo, šalies pramonės konkurencingumo didinimo kuriant inovacinius tarptautinės reikšmės produktus, siekio visapusiškai išnaudoti Baltijos jūros regiono mokslinių tyrimų ir inovacijos potencialą.Darbuotojų žinių gilinimui ir kompetencijų ugdymui, bus įgyvendinamas projektas, kurio metu, įmonėje dirbantys specialistai, stažuosis MTEPI centre, besispecializuojančiame skaitmeninės spaudos srityje.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2018-08-31
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 29 008,13 Eur
Prašoma finansavimo suma: 17 404,88 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pradžia: 2018-05-11
Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2018-12-16
Sutarties pasirašymo diena: 2018-11-16
Sutarties galiojimo pabaiga: 2019-02-08
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
29 006,62 17 403,96 29 006,62 17 403,96

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Apmokyti investicijas gavusių labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių darbuotojai Skaičius 6.00 6.00
2 Dirbantieji, kurie dalyvavo ESF mokymuose, suteikiančiuose kvalifikaciją arba kompetenciją Skaičius 6.00 6.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2024-04-22 07:50

Susiję įrašai