BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Darnios architektūros evoliucija. Galimi sprendimo būdai šiandienai

Nr. 09.3.3-LMT-K-712-22-0030

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Kauno technologijos universitetas
Savivaldybė
Priemonė MOKSLININKŲ, KITŲ TYRĖJŲ, STUDENTŲ MOKSLINĖS KOMPETENCIJOS UGDYMAS PER PRAKTINĘ MOKSLINĘ VEIKLĄ
Prioritetas 9 PRIORITETAS. Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas
Kvietimo kodas 09.3.3-LMT-K-712-22

Darnioje architektūroje, per eilę metų, dėl permainingų veiksnių, keitėsi įvairių problemų sukelti sprendimo būdai susiję su visu statybos sektoriumi. Kiekviena problema darnios architektūros sritį bei jame esančius specialistus pastūmėjo į priekį arba nubloškė atgal tobulėti. Šios temos tikslas apžvelgti kiekvieno dešimtmečio progresą ir regresą: nuo 1970 m., kada pirmą kartą viešai pradėta šnekėti apie klimato kaitos mažinimo priemones ir galimus planus į ateitį, iki šių dienų, kada pasiekiamė tikrai neblogų rezultatų: turime didelį pluoštą resursų, diskusijų bei kalbame apie darnios architektūros įtaka, tačiau dėl globaliai išplėtotos infrastruktūros, didelio poreikio bei vartotojiškumo, medžiagų suvartojimo kiekiai išsaugo geometrine progresija. Analizuosime ir šiųdienos problematikas pasaulyje bei situaciją Lietuvoje: apžvelgsime statybos sektoriaus požiūrį bei pasiruošimą ateities problemoms, ieškosime alternatyvų mūsų dabartinei sistemai: pradedant konkrečiais sprendimo būdais, norint užtikrinti stabilią situaciją tam tikram periodui, baigiant žvilgsniu į ateitį, kurioje glaustai aprašysime savo idėjas darnios architektūros klausimu bei, įgyvendinimo atvėju, suformuluosime galimus rezultatus. Kandagi šios temos tikslas ne tik apžvelgti, bet ir pasiūlyti, todėl norint adaptuoti konkrečius pasiūlymus Lietuvai, vadovausimės užsienyje taikoma praktika, bandysime atrinkti tikamiausius sprendimus remiantis: ekonominiais, socialiniais, gamtosauginiais kriterijais. Neatsiejamai svarbus aspektas konkretumui - individo požiūris tad atkreipsime dėmėsį ir pastarojo suprantimą darnios architektūros klausimu: koks visgi žmogaus požiūris klimato kaitos klausimais, ar egzistuoja sėkmingos sudedamosios dalys, kurios gali pakeisti mūsų dabartinę situaciją.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2020-07-23
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2020-10-08)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Taip (2020-10-08) 57.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 2 911,52 Eur
Prašoma finansavimo suma: 2 911,52 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2021-04-30
Sutarties pasirašymo diena: 2020-11-03
Sutarties galiojimo pabaiga: 2021-06-09
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
2 911,52 2 911,52 2 911,52 2 911,52

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Tyrėjai, kurie dalyvavo ESF veiklose, skirtose mokytis pagal neformaliojo švietimo programas Skaičius 1.00 1.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2024-07-13 07:54

Susiję įrašai