BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Daugiafunkcinio buteliuko skirto aviečių sėklų aliejaus laikymui, kuris prailgins galiojimo trukmę bei sustiprins savybes prototipas

Nr. 01.2.1-MITA-T-852-02-0129

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas MB "Polibera"
Savivaldybė
Priemonė INOSTARTAS
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.1-MITA-T-852-02

Remiantis Jungtinių Tautų 2019 m. pasaulio gyventojų perspektyvos prognozėmis žmonių skaičius pasaulyje nuosekliai didėja ir 2050 m pasieks 9,7 mlrd., o 2100 m. 10,9 mlrd. todėl poreikis maistui bei ištekliams didės, kartu augs žaliavų paklausa bei jų gavyba ir naudojimas, kuris daro ir darys neigiamą poveikį aplinkai. Efektyvaus išteklių naudojimo Europos veiksmų planas (COM(2011) 0571) yra viena iš pagrindinių 7- tosios aplinkosaugos veiksmų programos iniciatyvų. Vienas iš pagrindinių jo tikslų – padėti išnaudoti ES ekonomikos galimybes, kad ji galėtų būti produktyvesnė, naudoti mažiau išteklių pasitelkiant perdirbimą ir palaipsniui pereiti prie žiedinės ekonomikos. Vienas iš žiedinės ekonomikos pritaikymo sričių galėtų būti aviečių ūkiai. Didžioji aviečių dalis ES naudojama perdirbimui: gaminami džiovintų uogų milteliai, aliejus kosmetikos pramonei, maisto papildai ir kt,. Tačiau šie produktai jau yra užpildę ES ir tarptautines rinkas, todėl sugebėjimas sukurti naujus produktus lempų ilgalaikę sėkmę ūkiui bei šaliai. Įmonėje kuriamas žiedinės ekonomikos modeliu paremtas produktas - aliejaus pakuotė, panaudojant agro atliekas, kaip aktyvų užpildą pakuotei.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2020-05-01
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 33 225,91 Eur
Prašoma finansavimo suma: 29 903,32 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai