BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Daugiasignalė paviršiaus plazmono rezonanso jutiklių sistema efektyviems žaizdų tyrimams (WoundSens)

Nr. 09.3.3-LMT-K-712-08-0004

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Valstybinis mokslinių tyrimų institutas Fizinių ir technologijos mokslų centras
Savivaldybė Vilniaus miesto
Priemonė MOKSLININKŲ, KITŲ TYRĖJŲ, STUDENTŲ MOKSLINĖS KOMPETENCIJOS UGDYMAS PER PRAKTINĘ MOKSLINĘ VEIKLĄ
Prioritetas 9 PRIORITETAS. Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas
Kvietimo kodas 09.3.3-LMT-K-712-08

Kenčiančių nuo negyjančių žaizdų žmonių didėja kasmet. Šie žmonės jaučiasi socialiai atsiskyrę nuo visuomenės dėl nuolatinio skausmo ir neestetiškos išvaizdos. Tai yra daugiabilijoninė € ir socialinė pasaulio problema. Jos priežastis – žaizdų priežiūra, kuri šiuo metu yra subjektyvi ir dažnai nulemia netinkamą žaizdos gydymą. Tai išspręstų greita, tiksli ir ekonomiškai prieinama žaizdų stebėjimo sistema. Šiame projekte pasiūlytų idėjų realizavimas reikšmingai prisidėtų prie novatoriško sveikatos apsaugos įrankio sukūrimo efektyviam žaizdų stebėjimui. Pagrindinis projekto tikslas yra sukurti daugiasignalę sistemą paviršiaus plazmonų rezonanso (SPR) pagrindu, kuri atskirtų gyjančias žaizdas ir ūmines opas. Projekto eigoje bus vykdoma žaizdų eksudato analizė su daugiasignale platforma, sukurta iš antikūnų, pasižyminčių jautrumu gyjančių ir negyjančių žaizdų žymenims. Keli SPR metodai bus taikomi tikslui pasiekti: vaizdinantis ir lokalizuotas. Pastarasis SPR metodas remiasi baltymas-baltymas sąveikos registravimu su nanoplazmoniniu jutikliu, kuris kuriamas formuojant unikalią jutiklinę platformą iš auksinių „nanopuodukų“. Ši technologija išvystyta Fizinių ir technologijos mokslų centro Nanoinžinerijos skyriuje ir pretenduoja pakeisti brangų vaizdinančio SPR įrenginį daug paprastesne konstrukcija. Žaizdų žymenų tyrimai su sukonstruota daugiasignale sistema bus atliekami pirmą kartą. Gautų duomenų daugiaprametrinė analizė leis suskirstyti žaizdas į jų tipus ir padės parinkti personalizuotą gydymo taktiką. Siūlomas projektas yra tęstinis, daugia- ir tarpdisciplininis, apjungiantis mediciną ir fizinius mokslus. Šio projekto vykdymas padės vykdytojui įgauti unikalios patirties ne vien tik atskiroje mokslinėje srityje, bet ir duos galimybę įsitvirtinti gimtoje šalyje, išvystyti lyderystės savybes, įkurti savo mokslinę grupę, sustiprinti bendradarbiavimą tarp medicinos atstovų ir mokslininkų, bei skleisti projekto rezultatus visuomenei.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2018-03-29
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2018-05-17)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Taip (2018-05-17) 79.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 128 870,70 Eur
Prašoma finansavimo suma: 128 870,70 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2020-12-17
Sutarties pasirašymo diena: 2018-06-18
Sutarties galiojimo pabaiga: 2021-03-05
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
128 870,70 128 870,70 128 840,65 128 840,65

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Įgyvendinti MTEP projektai Skaičius 1.00 1.00
2 Tyrėjai, kurie dalyvavo ESF veiklose, skirtose mokytis pagal neformaliojo švietimo programas Skaičius 1.00 1.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-12-05 07:52

Susiję įrašai