BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Dirbtiniu intelektu paremto sprendimo, skirto skambučių centrų pokalbių kokybės analizei ir ivertinimui, prototipo sukūrimas

Nr. 01.2.1-MITA-T-852-02-0151

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Oxus.AI, UAB
Savivaldybė
Priemonė INOSTARTAS
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.1-MITA-T-852-02

Oxus.AI, UAB yra naujai įkurtas startuolis, kurio įkūrimo tikslas - vystyti pažangius dirbtinio intelekto pagrindu paremtus sprendimus, skirtus klientų aptarnavimo kokybės gerinimui skambučių centrų veikloje. Kiekvienos progresyvios įmonės tikslas - aptarnauti savo klientus taip, kad jie būtų labai patenkinti gautomis paslaugomis/prekėmis ir ne tik sugrįžtų dar kartą, bet ir atsivestų draugus ir pažįstamus. Tuo tikslu, didelė dalis įmonių organizuoja klientų aptarnavimą skambučių centrų pagalba, kur komunikacija dažniausiai vyksta telefonu. Siekiant nuolat gerinti klientų aptarnavimo kokybę, kiekvieno darbuotojo dalis pokalbių yra perklausomi skambučio centro kokybės specialistų, jie įvertinami ir pagal suteiktą grįžtamąjį ryšį darbuotojai tobulina savo įgūdžius. Tačiau dėl nepaprastai didelio kiekio pokalbių, įprastai yra įmanoma perklausyti tik apie 1% kiekvieno darbuotojo pokalbių ir atitinkamai grįžtamasis ryšys negali būti suteikiamas dažnai. Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių dėl ko kenčia klientų aptarnavimo kokybė, mažėja darbuotojų įsitraukimas bei didėja jų kaita, kuri yra kelis kartus didesnė nei bendras šalies įmonių vidurkis. Šio projekto metu numatoma sukurti ir pademonstruoti dirbtinio intelekto pagrindu veikiantį prototipą, skirtą skambučių centrų darbuotojų pokalbių, aptarnaujant klientus telefonu lietuvių kalba, kokybės analizei ir vertinimui. Šis sprendimas leis be specialisto pagalbos išanalizuoti visus 100% pokalbių ir įvertinti jų kokybę pagal tokius pat kriterijus, kurie šiuo metu naudojami įprastai vertinant pokalbius specialistui. Įvertinimo rezultatai galės būti gaunami kasdien ar net po kiekvieno pokalbio. Tokiu būdu, skambučių centrų darbuotojai gaus grįžtamąjį ryšį nedelsiant ir apie visus jų pokalbius, kas leis operatyviai reaguoti į padarytas klaidas ir greičiau tobulėti, taip gerinant klientų aptarnavimo kokybę bei didinant darbuotojų pasitenkinimą atliekamu darbu ir mažinant jų kaitą.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2020-06-10
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 34 782,66 Eur
Prašoma finansavimo suma: 31 304,38 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai