BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Elektroninių važtaraščių (i.VAZ) posistemio sukūrimas

Nr. 02.3.1-CPVA-V-529-01-0002

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos
Savivaldybė Vilniaus miesto
Priemonė Pažangių elektroninių paslaugų kūrimas
Prioritetas 2 PRIORITETAS. Informacinės visuomenės skatinimas
Projekto sąrašo numeris 02.3.1-CPVA-V-529-01

Pagal Mokesčių administravimo įstatymą, nuo 2016 m. spalio 1 d. mokesčių mokėtojai, kurie siunčia, veža ar gauna krovinius Lietuvos Respublikoje kelių transportu, privalės pateikti mokesčių administratoriui važtaraščių ir kitų krovinių gabenimo dokumentų, jeigu šie teisės aktų nustatyta tvarka turi būti išrašyti, duomenis. Šiuo metu nėra sukurta visuotinai prieinama galimybė mokesčių mokėtojams duomenis apie gabenamus krovinius (prekes) pateikti ir turėti elektroniniu formatu, taip pat nėra sudaryta galimybė mokesčių administratoriui automatiškai elektroniniu būdu gauti informaciją apie faktiškai įvykusias ūkines operacijas (prekių tiekimą ir gabenimą) mokesčių administravimo tikslais ir turėti gabenamų prekių apimčių palyginamumą su deklaruotomis mokesčių sumomis.Projekto tikslas – mažinti administracinę naštą kuriant e.paslaugas, kurios sudarytų galimybes išrašyti ir administruoti elektroninius važtaraščius krovinių vežimui kelių transportu LR teritorijoje ir iš jos, taip pat elektroniniu standartizuotu formatu perduoti mokesčių administratoriui mokesčių mokėtojų naudojamose informacinėse sistemose išrašytų važtaraščių duomenis. Projekto uždavinys – sukurti i.VAZ posistemį. Projekto metu numatoma sukurti 2 e.paslaugas:1. Pervežimo operacijos administravimas (užsakymo ir/ar važtaraščio formavimas ir duomenų pateikimas, pervežimo operacijų dokumentavimas, suformuotų ataskaitų teikimas, važtaraščio duomenų peržiūra siuntėjui, vežėjui, gavėjui, priežiūros institucijoms);2. VMI registrinių duomenų teikimas techninėmis priemonėmis (tinklinės paslaugos). Projekto metu kuriamos e. paslaugos yra orientuotos į informacinių ir ryšio technologijų sprendimų diegimą administracinių procedūrų vykdymo srityje sukuriant e.erdvėje naujas visuomenei ir verslui reikalingas viešojo administravimo paslaugas, kuriomis siekiama užtikrinti viešojo sektoriaus paslaugų pasiekiamumą, patogumą ir naudą tiek ūkio subjektams, tiek viešajam sektoriui.Šis projektas yra sudėtinė i.MAS dalis.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2016-02-05
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma 0.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 1 655 201,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 1 655 201,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2018-05-31
Sutarties pasirašymo diena: 2016-04-28
Sutarties galiojimo pabaiga: 2018-09-05
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
1 655 201,00 1 655 201,00 1 290 762,54 1 290 762,54

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Sukurtos elektroninės paslaugos Skaičius 2.00 2.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2024-04-18 07:54

Susiję įrašai