BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Gamtosauginių bei gamtotvarkinių priemonių įgyvendinimas išsaugojant ir pagausinant balinių vėžlių ir raudonpilvių kūmučių populiacijas

Nr. 05.5.1-APVA-V-018-01-0005

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Lietuvos zoologijos sodas
Savivaldybė Kauno miesto
Priemonė Biologinės įvairovės apsauga
Prioritetas 5 PRIORITETAS. Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos
Projekto sąrašo numeris 05.5.1-APVA-V-018-01

Baliniai vėžliai (Emys orbicularis) ir raudonpilvės kūmutės (Bombina bombina) yra nykstančios, Lietuvos įstatymais saugomos rūšys. Pagrindinės nykimo priežastys – tai jiems tinkamų buveinių mažėjimas dėl užaugimo krūmais, tinkamų balinių vėžlių dėtaviečių didelis sumažėjimas, nes nelieka atvirų, žolėmis, krūmais neapaugusių plotų vandens telkinių pakrantėse, taip pat dėl didelio jauniklių žuvimo procento.Projekto tikslas – pagausinti balinių vėžlių ir raudonpilvių kūmučių populiacijas, vykdant individų veisimo ir buveinių tvarkymo darbus.Tikslo bus siekiama dirbtiniu būdu auginant Lietuvos zoologijos sode balinių vėžlių ir raudonpilvių kūmučių jauniklius iki vienerių metų amžiaus kol bus išleidžiami į parinktas buveines Metelių regioniniame parke. Partneris gerins buveinių būklę kirsdamas medžius ir krūmus, šienaujant pievas, apsaugant balinių vėžlių dėtavietes ir raudonpilvių kūmučių buveines.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2017-09-18
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma 0.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 258 380,91 Eur
Prašoma finansavimo suma: 258 380,91 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai