BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Gyventojų registro modernizavimas ir susijusių elektroninių paslaugų kūrimas

Nr. 02.3.1-CPVA-V-529-01-0009

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Valstybės įmonė Registrų centras
Savivaldybė Vilniaus miesto
Priemonė Pažangių elektroninių paslaugų kūrimas
Prioritetas 2 PRIORITETAS. Informacinės visuomenės skatinimas
Projekto sąrašo numeris 02.3.1-CPVA-V-529-01

Pagrindinė projektu siekiama spręsti problema yra nepakankamas Lietuvos Respublikos Gyventojų registro duomenų pagrindu teikiamų el. paslaugų naudojimo mastas ir teikiama nauda, sąlygojanti neefektyvų piliečių išteklių (laiko ir kt.) naudojimą. Šiuo metu dauguma teikiamų el. paslaugų sukurtos taip, jog bet kokiu atveju reikia atvykti atsiimti dokumentą - popieriniai dokumentai, patvirtinantys asmenų gyvenimo įvykius, vis dar plačiai naudojami kitose institucijose. El. paslaugos sukonstruotos pagal institucijų vykdomas funkcijas, teikiamas viešąsias paslaugas, o ne pagal asmens gyvenimo įvykius, el. paslaugos nėra personalizuotos konkrečiam asmeniui, dauguma nėra teikiamos automatizuotai, GR duomenų struktūra yra pasenusi ir neatitinka naujų el. paslaugų teikimo poreikių.Projekto tikslas - sukurti ir vystyti GR duomenų pagrindu veikiančias pažangias el. paslaugas: sudėtinę el. paslaugą „Keičiu gyvenamąją vietą“ ir modernizuotas 7 el. paslaugas, aktualias tikslinėms vartotojų grupėms: „Gimė vaikas“, „Užsienyje gimė vaikas“, „Tuokiamės“, „Santuokos nutraukimas“, „Netekau artimo“, „ Keičiu asmens duomenis “ ir „Tėvystės pripažinimo/nustatymo įregistravimas“. Visų kuriamų / modernizuojamų el. paslaugų siekiamybė ir rezultatas bus sutaupytas asmens laikas ir kiti resursai.Juridiniai asmenys galės naudotis projekto metu sukurtais bendrais IT sprendimais, darbuotojams sumažės administracinis krūvis.Projekto metu kuriamos bei vystomos pažangios el. paslaugos bus: sudėtinės (asmuo gaus kelių institucijų paslaugas vienoje vietoje), proaktyvios (asmuo bus informuojamas apie įvykį ir poreikį atlikti tam tikrus veiksmus, arba tam tikri veiksmai bus atliekami be asmens prašymo), orientuotos į tinkamumą naudotojui, automatinį paslaugų gavėjo ir kitų reikalingų duomenų surinkimą ir pasiekiamos įvairiais el. kanalais / prietaisais.Visos projekto apimtyje sukurtos ir modernizuotos el. paslaugos taip pat bus prieinamos ir per Elektroninių valdžios vartų portalą www.epaslaugos.lt.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2017-09-22
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma 0.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 4 633 952,61 Eur
Prašoma finansavimo suma: 4 633 952,61 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pradžia: 2015-01-09
Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2023-08-31
Sutarties pasirašymo diena: 2018-03-16
Sutarties galiojimo pabaiga: 2023-11-09
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
4 307 629,00 4 307 629,00 4 022 048,42 4 022 048,42

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Sukurtos elektroninės paslaugos Skaičius 8.00 8.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2024-04-18 07:54

Susiję įrašai