BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo modelio tobulinimas įdiegiant LEAN metodiką Plungės rajono savivaldybės lopšeliuose - darželiuose

Nr. 09.2.1-ESFA-K-728-02-0047

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Plungės lopšelis-darželis "Rūtelė"
Savivaldybė Plungės raj.
Priemonė IKIMOKYKLINIO IR BENDROJO UGDYMO MOKYKLŲ VEIKLOS TOBULINIMAS
Prioritetas 9 PRIORITETAS. Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas
Kvietimo kodas 09.2.1-ESFA-K-728-02

LEAN diegimas Plungės rajono lopšeliuose-darželiuose pagrįstas gerąja Norvegijos ir Švedijos darželių patirtimi, tobulinant ugdymo organizavimo kokybę, darbo aplinką ir didinant vertės kūrimą. Projekto tikslas - gerinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo kokybę diegiant LEAN metodiką Klaipėdos apskrities lopšelių-darželių veiklos organizavime. Projekto uždaviniai: 1. Įvertinti esamą situaciją veiklos kokybę gerinančioje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigoje pagal LEAN metodiką. 2. Tobulinti ikimokyklinių ir priešmokyklinių ugdymo įstaigų valdymo modelį, diegiant LEAN metodologiją 3. Įvertinti projekto rezultatus pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo kokybės gerinimo rodiklius bei numatyti tęstinumą. Projekto metu trys Lietuvos lauko darželiai gerins ugdymo kokybę diegiant naują ikimokyklinio ir (ar) priešmokyklinio ugdymo organizavimo modelį, remiantis LEAN metodika ir projekto veiklomis bei siektinais fiziniais rodikliais orientuosis į: • vertę kuriančių ir vertės nekuriančių veiklų įstaigose suradimą - jų tobulinimą, o kur reikia - pašalinimą; • efektyvios ugdymo aplinkos - kuri auklėtojams pagelbėtų atlikti savo darbą, o auklėtiniams pagerintų informacijos įsisavinimą, tėvams leistų suprasti veiklos rezultatus, įstaigose sukūrimą; • ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigose teikiamų paslaugų kokybės gerinimą - daugiau sukuriant vertės įstaigų klientams – auklėtiniams ir jų tėvams.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2019-01-28
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas (2019-04-11)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Ne (2019-04-11) 39.50
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 70 672,44 Eur
Prašoma finansavimo suma: 69 258,99 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai