BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Inovatyvių paslaugų naudojimas kurtiant bei diegiant individualią audio gido maršrutų sudarymo paslaugą ir rinkodaros inovacijas UAB Pažonk Tėvynę

Nr. 13.1.1-LVPA-K-310-01-0033

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas UAB "Pažink Tėvynę"
Savivaldybė
Priemonė PASKATOS KULTŪROS IR KŪRYBINIŲ INDUSTRIJŲ SEKTORIUI KURTI KONKURENCINGUS KULTŪROS PRODUKTUS
Prioritetas 13 PRIORITETAS. Veiksmų, skirtų COVID-19 krizei įveikti, skatinimas ir pasirengimas ekonomikos atgaivinimui
Kvietimo kodas 13.1.1-LVPA-K-310-01

UAB Pažink Tėvynę - turistinės kelionės ir laisvalaikio pramogas organizuojanti lietuviško kapitalo įmone. Įmonės pagrindinė vykdoma veikla pagal Ekonomines veiklos rūšių klasifikatorių (EVRK 2 red.) 79.00 - Kelionių agentūrų, ekskursijų organizatorių, išankstinio užsakymo paslaugų ir susijusi veikla. Rinkoje veikianti nuo 2014 metu, UAB Pažink Tėvynę teikia išskirtinai platų ir kokybišką paslaugu pasirinkimą galutiniam klientui - kolektyvams, įmonių darbuotojams, moksleiviams ar pavieniams asmenims. Turizmo sektorius yra viena iš labiausiai COVID-19 reikšmingai paveiktų sektorių, tiek Lietuvos, tie pasauliniu lygmeniu. Kelionių ir renginių apribojimai, remiantis Registrų centro analitikų atlikta įmonių jau pateiktų finansinių ataskaitų analize, lėmė net 94 proc. sektoriuje veikiančių bendrovių pajamų sumažėjimą (pajamu sumažėjimo mediana - 300 tūkst. eurų). Siekdama išlaikyti konkurencini pranašumą, kaip ir daugelis Lietuvos turizmo ir pramogų sektoriuje veikiančių įmonių, UAB Pažink Tėvynę vienas iš pagrindinių uždavinių pandemijos metu - perorientuoti pilnai ar dalinai savo veikla i nuotoliniu ar hibridinių kelionių ir renginiu organizavimą. Vienas iš itin reikšmingų kelionių sudedamųjų dalių yra gido paslaugos, tad siekiant pažintines ekskursijas, keliones padaryti kuo saugesnes, inovatyvesnes ir patrauklesnes galutiniam vartotojui, UAB Pažink Tėvynę, projekto metu planuoja patobulinti nauja paslaugos teikimo būdą - virtualią gidų paslaugą. Projekto ribose UAB Pažink Tėvynę papildomai planuoja sukurti inovatyvią individualių audio gido maršrutų sudarymo paslaugą atsižvelgiant į vartotojų prioritetus, sukurti rinkodaros kompaniją ir įvykdys rinkodaros diegimą e-priemonėse.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2022-02-20
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas (2022-05-12)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Taip (2022-05-12) 40.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 116 800,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 87 600,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai