BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Išmaniųjų technologijų klasterio bendradarbiavimas kuriant eksperimentinės gamybos liniją peremtą automatikos, robotikos ir IT sistemomis (EGLPARITS)

Nr. 01.2.1-LVPA-K-833-02-0005

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Išmaniųjų technologijų asociacija
Savivaldybė Vilniaus miesto
Priemonė Inoklaster LT
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.1-LVPA-K-833-02

Pasaulinė monitoringo (stebėjimo) sistemų diegimo patirtis rodo, kad technologinio proceso metu technologinės įrangos ir pjovimo įrankių stabilios būklės išlaikymas, užkertantis kelią gedimams bei nenumatytiems technologinių parametrų pokyčiams, turi didelį teigiamą poveikį visai įmonės veiklai. Gamybinio ir energetinio proceso monitoringo sistemų diegimas smulkaus ir vidutinio verslo įmonėse dažnai būna problematiškas. Visų pirma tai susiję su nemažomis išlaidomis, įskaitant ir personalo apmokymo išlaidas, dideli tokių sistemų įsigijimo ir aptarnavimo kaštai (programinės įrangos atnaujinimas, techninės įrangos atnaujinimas ir pan.). Atsižvelgiant į esamas problemas, ypač tarp mažų ir vidutinių įmonių, Išmaniųjų technologijų asociacija kartu su klasterio nariais nusprendė sukurti automatikos, robotikos ir IT sistemas leidžiančias gaminti invidividualis (vienetinius) gaminius per trumpą laiką, taip pat pagreitinti gaminių gamybą bei pagerinti gamybos gaminių atsekamumą ir kokybę. Projekto metu numatoma ne tik sukurti produktų prototipus, bet ir sujungti sukurtus prototipus į vieną bendrą eksperimentinių gaminių prototipavimo liniją, kurią numatoma komercializuoti, pritaikyti savų produktų gamyboje bei pateikiami viešai bendruomenei naudotis atviros prieigos centre.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2017-05-29
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 496 387,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 322 651,55 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai