BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Jonavos rajono gatvių apšvietimo modernizavimas

Nr. 04.3.1-LVPA-T-116-01-0029

Paraiškos būsena:
Nutrauktas
Vykdytojas Jonavos rajono savivaldybės administracija
Savivaldybė
Priemonė Gatvių apšvietimo modernizavimas
Prioritetas 4 PRIORITETAS. Energijos efektyvumo ir atsinaujinančių išteklių energijos gamybos ir naudojimo skatinimas
Kvietimo kodas 04.3.1-LVPA-T-116-01

Gatvių apšvietimas yra viena efektyviausių inžinerinių saugaus eismo priemonių. Siekiant ne tik gerinti saugaus eismo sąlygas keliuose, tačiau ir esamą gatvių apšvietimą paversti efektyviu yra įrengiamas, atnaujinamas gatvių apšvietimas t. y. atliekamas jo modernizavimas. Tokiu būdu yra sumažinamos išlaidos už elektros energiją, silpninama priklausomybė nuo energetinių ištekliu ir didinamas energijos tiekimo saugumas, gerinamas gatvių apšvietimas, eismo saugumas bei miestų įvaizdis. Gatvių apšvietimas yra susijęs su savivaldybių savarankiškųjų funkcijų įgyvendinimu, užtikrinant eismo ir visuomenės saugumą, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vietos savivaldos įstatymo nuostatomis. Šiuo metu didžiausią dalį visoje Jonavos rajono apšvietimo sistemoje sudaro šviestuvai su natrio lempomis. Jonavos rajono seniūnijose gatvių apšvietimo infrastruktūra yra neefektyvi ir nusidėvėjusi, todėl šiuo projektu planuojama modernizuoti apšvietimo infrastruktūrą septyniose Jonavos rajono savivaldybės seniūnijose. Projektu yra siekiama išspręsti problemą - Neefektyvi ir nusidėvėjusi gatvės apšvietimo infrastruktūra Jonavos rajone. Projekto tikslas – užtikrinti kokybišką gatvių apšvietimą, sumažinant energijos suvartojimą Jonavos rajono gatvių apšvietimo infrastruktūroje. Projekto uždavinys – modernizuoti Jonavos rajono gatvių apšvietimo infrastruktūrą, diegiant modernias ir efektyvias apšvietimo bei valdymo priemones. Projekto tikslinės grupės - 41 151 Jonavos rajono savivaldybės gyventojai. Projekto metu bus modernizuotas Jonavos rajono gatvių apšvietimas Bukonių, Kulvos, Šilų, Upninkų, Užusalių, Šveicarijos ir Žeimių seniūnijose, atliekami demontavimo darbai siekiant pašalinti nusidėvėjusią infrastruktūrą, vietoj senų bus montuojamos naujos atramos, tiesiami kabeliai, įrengiami šviestuvai su LED lempomis. Atlikus gatvės apšvietimo modernizavimą Jonavos rajone bus užtikrintas kokybiškas gatvių apšvietimas, sumažintas energijos sunaudojimas ne mažiau kaip 40 proc.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2020-08-19
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 604 704,42 Eur
Prašoma finansavimo suma: 302 352,21 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2022-02-28
Sutarties pasirašymo diena: 2020-12-30
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
466 011,41 233 005,70 89 958,56 59 979,28

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Modernizuotų šviestuvų skaičius Skaičius 570.00 0.00
2 Sutaupytas vidutinis metinis galutinės energijos kiekis GWh 0.26 0.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2024-06-24 07:53

Susiję įrašai