BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Junginių efektyvumo slopinant SARS CoV-2 rekombinantinius virusinius fermentus įvertinimo technologijos prototipo sukūrimas

Nr. 01.2.2-LMT-K-718-05-0100

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Vilniaus universitetas
Savivaldybė
Priemonė
Prioritetas
Kvietimo kodas 01.2.2-LMT-K-718-05

Šio projekto tikslas prisidėti prie pasaulinio masto pastangų sukurti SARS-CoV-2 priešvirusinius vaistus. Koronaviruso fermentai, tokie kaip proteazės, RNR polimerazė ir metiltransferazė gali būti inhibuojami racionaliai sukurtais ar junginių bibliotekų patikros metu atrastais cheminiais junginiais. Stipriai fermentų aktyvumą inhibuojantys junginiai gali sustabdyti viruso baltymų funkcijas ir tokie junginiai gali būti vystomi kaip priešvirusiniai vaistai. Projekto metu pagaminsime rekombinantinius viruso fermentus ir išvystysime bei validuosime ThermoFluor metodologiją junginių bibliotekos patikrai (angl. screening) siekiant nustatyti cheminio junginio struktūrinius elementus, kurie padidina giminingumą baltymams. Mūsų turima unikali apie 1200 junginių biblioteka bus skryninama prieš pagamintus rekombinantinius baltymus ir atrasti lyderiniai junginiai bus rikiuojami pagal jų giminingumą baltymams. Taip pat planuojame patikrinti farmacijoje naudojamus vaistus kaip viruso baltymų inhibitorius siekiant rasti naują vaisto terapinį panaudojimą (angl. repurpose). Pavykus atrasti potencialius junginius, bus pateikta patentinė paraiška bei farmacijos kompanijoms pasiūlyta vystyti juos kaip priešvirusinius vaistus.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2021-04-13
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 296 127,75 Eur
Prašoma finansavimo suma: 296 127,75 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai