BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Kaišiadorių miesto vietos veiklos grupės strategijos parengimas

Nr. 08.6.1-ESFA-T-909-01-0002

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Kaišiadorių miesto vietos veiklos grupė
Savivaldybė Kaišiadorių raj.
Priemonė Vietos plėtros strategijų rengimas
Prioritetas 8 PRIORITETAS. Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu
Kvietimo kodas 08.6.1-ESFA-T-909-01

Vietinių įsidarbinimo galimybių sukūrimas Kaišiadorių mieste sudarytų sąlygas darbingo amžiaus gyventojams išnaudoti savo potencialą darbo rinkoje, pritrauktų jaunimą, mažintų tiek vietinės, tiek tarptautinės emigracijos rodiklius bei prisidėtų prie pažeidžiamų grupių problemų sprendimo. Šiuo projektu ir siekiama didinti įsidarbinimo galimybes Kaišiadorių mieste, skatinant bendruomenių socialinę integraciją, išnaudojant bendruomenės, verslo ir vietinės valdžios ryšius. Įkurta Kaišiadorių miesto vietos veiklos grupė ir yra orientuota į užimtumo galimybių darbo rinkoje didinimą. Tam reikalinga 2016-2020 metų Kaišiadorių miesto plėtros strategija, kurioje būtų išanalizuota socialinė Kaišiadorių miesto situacija, atkreipiamas dėmesys į vietos gyventojų poreikius siekiant spręsti nedarbo problemas bei pažeidžiamų grupių didesnį dalyvavimą vietos veikloje. Europos Sąjungos struktūrinių fondų parama suteiktų galimybę kokybiškai parengti Kaišiadorių miesto plėtros strategiją, atsižvelgiant į miesto stipriąsias ir silpnąsias puses, statistinį miesto portretą ir gyventojų poreikius. Kokybiškai parengta Kaišiadorių miesto plėtros strategija prisidėtų prie Kaišiadorių miesto nedarbo mažinimo, neįgaliųjų, ilgalaikių bedarbių ir asmenų, iškritusių iš darbo rinkos, (re)integracijos į darbo rinką ir visuomenę, bendruomenių socialinės integracijos galimybių didinimo ir bendruomenių, verslo ir vietinės valdžios dialogo vystymo/sustiprinimo. Kaišiadorių miesto plėtros strategija sustiprintų Kaišiadorių miestą ir sudarytų daugiau sąlygų darbingo amžiaus žmonėms dirbti, pritrauktų daugiau jaunimo. Projektu siekiama spręsti vietines Kaišiadorių miesto problemas: nedarbą, bendruomenių socialinę integraciją ir bendruomenių, verslo ir vietos dialogo stiprinimą. Šių problemų sprendimas ir mažinimas prisidėtų prie skurdo ne tik miesto, tačiau ir prie Kaišiadorių rajono savivaldybės, Kauno apskrities bei Lietuvos nedarbo bei skurdo mažinimo, geresnių sąlygų gyventojams sukūrimo.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2015-07-28
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 4 320,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 3 996,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2016-02-12
Sutarties pasirašymo diena: 2015-10-30
Sutarties galiojimo pabaiga: 2016-03-18
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
4 320,00 3 996,00 4 320,00 3 996,00

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Parengtos vietos plėtros strategijos Skaičius 1.00 1.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2024-06-20 07:55

Susiję įrašai