BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Kauno IX forto muziejaus modernizavimas

Nr. 07.1.1-CPVA-V-304-01-0022

Paraiškos būsena:
Įgyvendinimas
Vykdytojas Kauno IX forto muziejus
Savivaldybė
Priemonė Modernizuoti kultūros infrastruktūrą
Prioritetas 7 PRIORITETAS. Kokybiško užimtumo ir dalyvavimo darbo rinkoje skatinimas
Projekto sąrašo numeris 07.1.1-CPVA-V-304-01

Kauno IX forto muziejuje teikiamų paslaugų (ekspozicijų ir parodų lankymo, edukacinių programų ir užsiėmimų vykdymo, renginių organizavimo) kokybė neatitinka tikslinių vartotojų grupių poreikių dėl nepakankamų ir pasenusių muziejaus vidaus ir išorės infrastruktūros bei technologinių pajėgumų. Kauno IX forto muziejaus Okupacijų ekspozicijos pastatas yra nusidėvėjęs. Dėl žemos temperatūros šaltuoju metų laiku muziejus neturi galimybių teikti ekspozicijų lankymo ir edukacinių užsiėmimų organizavimo paslaugų moksleiviams bei lankytojams iš visos Lietuvos. Taip pat nėra užtikrinamos tinkamos eksponatų saugojimo sąlygos. Šiuo metu naudojamų technologijų lygis bei programų užsienio kalbomis stoka nepatenkina muziejaus lankytojų iš užsienio šalių poreikių, o pastato vidaus ir išorės aplinka nepritaikyta žmonėms su negalia. Siekiant pagerinti muziejaus teikiamų paslaugų kokybę ir padidinti jų prieinamumą, būtina atnaujinti nusidėvėjusią muziejaus išorės ir vidaus infrastruktūrą bei pasenusią įrangą, taip sudarant palankias sąlygas teikti kokybiškas ir inovatyvias paslaugas. Įgyvendinus projektą pirmajame etape bus modernizuota Kauno IX forto muziejaus Okupacijų ekspozicijos pastato dalis. Muziejuje bus įrengtos naujos edukacinės, renginių organizavimo, eksponatų saugojimo ir parodų erdvės. Įgyvendinus projektą dėl atnaujintos infrastruktūros pagerės muziejaus teikiamų paslaugų kokybė orientuota į domėjimosi istorija, kultūra, menu, muziejaus veikla skatinimą. Taip pat bus pritraukti įvairių socialinių grupių lankytojai, didinamas objekto žinomumas.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2019-11-29
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma 0
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 3 305 184,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 3 305 184,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2023-12-31
Sutarties pasirašymo diena: 2020-12-21
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
5 070 029,00 4 399 599,00 4 944 865,83 4 303 775,80

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Modernizuoti kultūros infrastruktūros objektai Skaičius 1.00 1.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2024-07-15 07:52

Susiję įrašai