BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Kauno kolegijos studijų infrastruktūros atnaujinimas

Nr. 09.1.1-CPVA-V-720-02-0003

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Kauno kolegija
Savivaldybė Kauno miesto
Priemonė STUDIJŲ APLINKOS IR INFRASTRUKTŪROS KONCENTRAVIMAS, TOBULINIMAS IR INFORMACINIŲ SISTEMŲ PLĖTRA
Prioritetas 9 PRIORITETAS. Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas
Projekto sąrašo numeris 09.1.1-CPVA-V-720-02

Kauno kolegija siekia kryptingai ir sistemingai įgyvendinti savo misiją – vykdyti kokybiškas aukštojo mokslo studijas, orientuotas į praktinę veiklą, studijuojančiojo ir visuomenės poreikius. Vienas kokybiškų studijų atspindžių – moderni aukštosios mokyklos infrastruktūra. Rengiant būsimus specialistus, svarbu atsižvelgti į nuosekliai modernėjančias technologijas, augančius darbdavių reikalavimus priimamų specialistų kvalifikacijai. Šiuo metu Kauno kolegijai trūksta šalies ūkyje naudojamų technologijų lygį atitinkančios mokymo ir laboratorinės įrangos. Modernios įrangos stygius ypatingai jaučiamas realizuojant biomedicinos ir technologijų mokslų studijų srities programas, kurios yra išskirtinai orientuotos į praktinę veiklą. Kolegija, neturėdama pakankamos įrangos, negali užtikrinti aukštos studijų proceso kokybės ir gerų rezultatų, taip pat netenka galimybės didinti dabar realizuojamų studijų programų prestižą. Projekto metu, įsigyjant mokymo ir laboratorinę įrangą, bus įrengtos bendrųjų technologijų ir biomedicinos studijų dalykų laboratorijos (chemijos, fizikos, elektrotechnikos), modernizuojama bei išplėtojama jau esama praktinio mokymo bazė. Reikiama įranga bus aprūpintos 53 studijų programos. Projektas yra orientuojamas į didžiosios dalies, Kauno kolegijoje studijoms naudojamos, įrangos atnaujinimą ir studijoms būtinos, neturėtos įrangos įsigijimą, todėl projekto tikslinė grupė yra visi Kauno kolegijoje studijuojantys asmenys ir dirbantys dėstytojai. Šis projektas leis įgyvendinti nuolatinio studijų proceso kokybės gerinimo veiklas per studentų pažintinių, praktinių ir perkeliamųjų gebėjimų ugdymą, studijų programų integralumą ir jų paklausą rinkai. Kauno kolegijos, kaip aukštojo mokslo institucijos infrastruktūros sustiprinimas padės ruošti aukštos kvalifikacijos, darbo rinkoje konkurencingus specialistus bei kelti bendrą pažangos lygį ir gyvenimo kokybę. ES struktūrinė parama yra vienintelis šaltinis, kuris užtikrintų šio siekio įgyvendinimą.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2017-05-05
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma 0.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 1 938 000,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 1 938 000,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2020-11-30
Sutarties pasirašymo diena: 2017-07-17
Sutarties galiojimo pabaiga: 2022-07-12
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
1 938 000,00 1 938 000,00 1 891 908,58 1 891 908,58

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Aukštosios mokyklos, kuriose pagal veiksmų programą atnaujinta infrastruktūra Skaičius 1.00 1.00
2 Investicijas gavusios vaikų priežiūros arba švietimo infrastruktūros pajėgumas Skaičius 7429.00 8130.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2024-06-22 07:55

Susiję įrašai