BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Kelmės miesto Vytauto Didžiojo gatvės pėsčiųjų ir pėsčiųjų - dviračių takų sutvarkymas (I etapas)

Nr. 04.5.1-TID-R-516-61-0001

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Kelmės rajono savivaldybės administracija
Savivaldybė Kelmės raj.
Priemonė Pėsčiųjų ir dviračių takų rekonstrukcija ir plėtra
Prioritetas 4 PRIORITETAS. Energijos efektyvumo ir atsinaujinančių išteklių energijos gamybos ir naudojimo skatinimas
Projekto sąrašo numeris 04.5.1-TID-R-516-61

Kelmėje, kaip ir kituose Lietuvos didmiesčiuose šiuo metu vis opesnės tampa aplinkos oro kokybės bei susisiekimo sistemos problemos. Nuolat didėjantis individualių automobilių skaičius didina miestų oro užterštumą, o jų keliamas triukšmas bei teršalai daro neigiamą poveikį žmonių sveikatai. Miestams plečiantis, sparčiai daugėjant automobilių skaičiui ir dėl transporto spūsčių didėjant susisiekimo problemoms, vis didesnę svarbą įgauna kitos transporto priemonės. Šiuo metu metu pėsčiųjų - dviračių takai Kelmės mieste nėra pakankamai išplėtoti, kai kuriuose miesto dalyse dviratininkai bei pėstieji yra priversti judėti ne jiems skirtomis kelio dalimis. Šaligatviai, kuriais šiuo metu naudojasi dviratininkai ir pėstieji, yra seni, nelygūs ir suskilinėję, o išklotos plytelės subirusios. Projekto tikslas - pagerinti dviračių transportui ir keliavimui pėsčiomis skirtų kelių kokybę, siekiant padidinti gyventojų mobilumą ir prisidėti prie aplinkos taršos mažinimo.Projekto uždavinys - plėtoti pėsčiųjų-dviračių takų infrastruktūrą.Projekto metu bus rekonstruota 1 481 metrų pėsčiųjų - dviračių takas, besidriekiantįisVytauto Didžiojo gatvėje nuo sankryžos su Dariaus ir Girėno gatve, iki Vytauto Didžiojo g. 132. Šiuo metu atkarpoje kurią planuojama rekonstruoti pėstiesiems ir dviratininkams skirta kelio dalis yra pasenusi ir susidėvėjusi. Pėsčiųjų šaligatviai yra netvarkingi, plytelės subirusios, šaligatvių konstrukcijos yra deformuotos ir sugriuvusios. Dviračių tako kelio dalis nėra pažymėta. Įgyvendinus projektą bus:• sudarytos sąlygos dažniau naudotis dviračių transportu, keliauti pėsčiomis;• sumažės transporto spūstys;• sumažės autoavarijų bei sužeidimų tikimybė;• padidės galimybės sportuoti bei išlikti fiziškai aktyviems;• sumažės dviratininkų tansporto priemonių eksploatavimo sąnaudos;• pagerės miesto oro kokybė bei miesto įvaizdis.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2017-05-15
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma 0.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 134 761,76 Eur
Prašoma finansavimo suma: 114 547,41 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pradžia: 2017-04-19
Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2019-08-31
Sutarties pasirašymo diena: 2017-08-07
Sutarties galiojimo pabaiga: 2019-12-20
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
134 761,76 114 547,41 134 761,76 114 547,41

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Rekonstruotų dviračių ir/ar pėsčiųjų takų ir/ar trasų ilgis Km 1.48 1.48

Paskutinė atnaujinimo data: 2024-05-23 07:54

Susiję įrašai