BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

KKI rinkos įtraukimas į žiedinę ekonomiką diegiant tvarias daugkartinio naudojimo pakuočių grąžinimo sistemas ir paslaugas.

Nr. 13.1.1-LVPA-K-310-01-0323

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Viešoji įstaiga "Cupcupas"
Savivaldybė
Priemonė PASKATOS KULTŪROS IR KŪRYBINIŲ INDUSTRIJŲ SEKTORIUI KURTI KONKURENCINGUS KULTŪROS PRODUKTUS
Prioritetas 13 PRIORITETAS. Veiksmų, skirtų COVID-19 krizei įveikti, skatinimas ir pasirengimas ekonomikos atgaivinimui
Kvietimo kodas 13.1.1-LVPA-K-310-01

Projekto tikslas - sumažinti kultūros ir kūrybinių industrijų veikloje susidarančių atliekų kiekį ir užtikrinti gaminių pakartotinį naudojimą kuriant bei rinkai pritaikant daugkartinių maisto ir gėrimų pakuočių paslaugą kaip alternatyvą vienkartiniams gaminiams, tokiu būdu inicijuojant bei sudarant sąlygas kultūros ir kūrybinių industrijų rinkos perėjimui prie tvaresnių žiedinės ekonomikos modelių maistui ir gėrimams išsinešti. Projekto metu bus kuriamas bei kultūros ir kūrybinių industrijų rinkai pateikiamas inovatyvus daugkartinių pakuočių paslaugos modelis su automatine užsakymų priėmimo platforma bei maitinimo veikloms pritaikytais daugkartinių gaminių (pakuočių) dizainais. Šiuo projektu bus siekiama sukurti ir kultūros bei kūrybinių industrijų rinkai pritaikyti daugkartinio naudojimo pakuočių paslaugą, kuri padės atsisakyti vienkartinių pakuočių kultūros renginiuose bei taip sumažinti susidarančių atliekų kiekį. Bus kuriama patogi skaitmeninė užsakymų platforma per kurią kultūros ir kūrybinių industrijų atstovai galės užsisakyti visas reikiamas priemones renginiui be atliekų. Paslaugai teikti bus sukurti unikalaus dizaino gaminiai - daugkartinės pakuotės gėrimams ir maistui, transportavimo dėžės su visa logistikos sistema bei įrengtas modernus plovimo centras, kad užtikrinti daugkartinių gaminių higieną bei tinkamai juos paruošti pakartotiniam naudojimui.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2022-02-21
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas (2022-05-12)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Ne (2022-05-12) 20.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 97 266,20 Eur
Prašoma finansavimo suma: 97 266,20 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai