BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Klasterio "AIRPORT INNO LAB" plėtra

Nr. 01.2.1-LVPA-K-833-01-0003

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Valstybės įmonė Lietuvos oro uostai
Savivaldybė Vilniaus miesto
Priemonė Inoklaster LT
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.1-LVPA-K-833-01

Airport INNO LAB klasteris (toliau - klasteris) jungia mokslo, privačius ir valstybinius juridinius asmenis bei veikia, siekdamas bendrų ekonominių interesų, nariams dalyvaujant vykdant MTEP veiklas, kuriant sumanių specializacijų kryptis atitinkančius produktus. Klasterio produktai – Sumanios transporto sistemos ir informacinės ir ryšių technologijos. Pavieniams rinkos žaidėjams vieniems kurti produktus, kokių reikia naujoje ekonomikoje, įeiti ir įsitvirtinti tarptautinėse rinkose yra sunku. Siekiama, kad klasteris vystytųsi ir taptų inovacijų kūrimo ir spartaus diegimo instrumentu, sąlygojančiu didelį sinerginį efektą ir veikiančiu kaip efektyvi verslo sistema, didinanti jos narių produktyvumą ir efektyvumą. Šiai dienai, tam, kad klasteris sėkmingai veiktų ir vystytųsi yra būtina: didinti jo žinomumą užsienio rinkose; tirti ir analizuoti potencialias užsienio rinkas; pritraukti naujus narius, kurių dėka formuotųsi platesnis klasterio kompetencijų portfelis; stiprinti vidinius ryšius, užtikrinant sklandų narių bendradarbiavimą, efektyvų bendros infrastruktūros valdymą. Tam tikslui inicijuotas šis projektas. Atsižvelgiant į tai, kad sumanios transporto sistemos ir informacinės ir ryšių technologijos yra modernios ekonomikos pagrindas, galingas ekonomikos augimo ir darbo vietų kūrimo veiksnys, tikimasi, kad klasterio plėtra turės įtakos ne tik pačiam sektoriui bet ir kitiems sektoriams. Klasterio nariai neturi pakankamai finansinių išteklių, reikalingų projektui, numatyta apimtimi ir laiku, įgyvendinti, dėl šios priežasties yra siekiama pritraukti ES struktūrinių fondų lėšas.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2016-08-24
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2016-11-23)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Taip (2016-11-23) 67.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 200 000,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 100 000,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
200 000,00 100 000,00 0,00 0,00

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Investicijas gavusio klasterio sukurti gaminių, paslaugų ar procesų prototipai (koncepcijos) Skaičius 3.00 0
2 Investicijas gavusio klasterio nauji nariai Skaičius 5.00 0
3 Subsidijas gaunančių įmonių skaičius Įmonės 1.00 0

Paskutinė atnaujinimo data: 2024-07-21 07:49

Susiję įrašai