BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Kompleksinės paslaugos šeimai Jurbarko rajono savivaldybėje

Nr. 08.4.1-ESFA-V-416-06-0004

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Jurbarko rajono savivaldybės administracija
Savivaldybė Jurbarko raj.
Priemonė Kompleksinės paslaugos šeimai
Prioritetas 8 PRIORITETAS. Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu
Projekto sąrašo numeris 08.4.1-ESFA-V-416-06

Pagalbos vaikui, šeimai specialistai laikosi vienodos nuomonės teigdami, jog augančio vaiko pasaulėžiūrą kuria tėvai. Vaikas mokosi iš tėvų socialinių įgūdžių, elgesio normų ir bendravimo taisyklių ne tik tiesioginio bendravimo metu, bet ir stebėdamas tėvų tarpusavio bendravimą ir elgesį. Jei vaikas auga chaotiškoje, konfliktiškoje šeimos aplinkoje, išsiugdo tokį patį bendravimo ir elgesio modelį, kuris daro įtaką tolesnei žmogaus gyvenimo kokybei bei perduodamas ateinančioms kartoms. Siekiant užtikrinti psichologinę ir socialinę vaiko gerovę, neužtenka teikti psichosocialinę pagalbą vien tik vaikui. Tam, kad nauji bendravimo ir socialiniai įgūdžiai įsitvirtintų vaiko ir tėvų pasaulėžiūroje, būtina kompleksinė pagalba visai šeimai.Projekto metu planuojama vykdyti šias veiklas ir funkcijas:• Bendruomeninių šeimos namų funkciją (paslaugų šeimai organizavimas ir koordinavimas, potencialios tikslinės grupės informavimas, konsultavimas);• Pozityvios tėvystės mokymai;• Psichosocialinė pagalba;• Šeimos įgūdžių ugdymas ir sociokultūrinės paslaugos;• Vaikų priežiūros paslaugos;• Pavėžėjimo paslaugos.Bendruomeniniuose šeimos namuose, kurie bus įkurti prie Jurbarko švietimo centro, dirbantys specialistai ieškos, kaups, sistemins informaciją apie galimas ir aktualias šeimai paslaugas Jurbarko rajone ir respublikoje, informuos apie teikiamų paslaugų galimybes tikslinės grupės narius, vykdys šeimos informavimo / nukreipimo ir palydėjimo į paslaugą funkciją, tarpininkaus tarp paslaugų teikėjų ir gavėjų.Įgyvendinant šią projekto veiklą planuojama organizuoti paslaugų teikimo koordinavimą užtikrinant „vieno langelio“ principą. Bendruomeniniai šeimos namai koordinuos, kad kokybiškos veiklos ir paslaugos pasiektų projekto tikslinę grupę. Vienas iš būdų padėti šeimoms – ugdyti tėvystės įgūdžius, mažinti socialinę atskirtį tarp tėvų ir vaikų, mokyti veiksmingesnių būdų kaip bendrauti su vaiku, reaguoti į vaiko poreikius ir sudaryti sąlygas sėkmingai vaiko raidai bei ugdymuisi.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2017-03-13
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma 0.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 232 122,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 232 122,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2022-04-29
Sutarties pasirašymo diena: 2017-06-15
Sutarties galiojimo pabaiga: 2022-05-06
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
393 660,95 393 660,95 393 660,95 393 660,95

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Socialines paslaugas gavę tikslinių grupių asmenys (šeimos) Skaičius 1889.00 1957.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2024-05-23 07:54

Susiję įrašai