BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Jonavos rajono savivaldybėje

Nr. 08.4.1-ESFA-V-416-02-0004

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Jonavos rajono savivaldybės administracija
Savivaldybė Jonavos raj.
Priemonė Kompleksinės paslaugos šeimai
Prioritetas 8 PRIORITETAS. Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu
Projekto sąrašo numeris 08.4.1-ESFA-V-416-02

Šeimos nariai (netekę darbo, susidūrę su ekonominėmis, socialinės atskirties, psichologinėmis, šeimos vertybių suvokimo problemomis) pradeda naudoti smurtą, piktnaudžiauti alkoholiu, neprižiūri vaikų, todėl formuojasi netinkamas požiūris į šeimos vertybes, santykius ir bendravimą šeimose. Planuojamas projektas skirtas visoms krizę išgyvenančioms tikslinės grupės šeimoms (ne tik į socialinės rizikos šeimų apskaitą įrašytoms, bet ir kitoms šeimoms – pvz., turinčioms neįgalų šeimoms narį, kenčiančioms nuo piktnaudžiavimo ligų, daugiavaikėms šeimoms, pabėgėlių šeimoms). Projekte numatomos kompleksinės pagalbos veiklos: psichologinė ir socialinė pagalba krizę išgyvenančioms šeimoms, pozityvios tėvystės mokymai, socialinių įgūdžių ugdymas ir sociokultūrinės paslaugos, mediacijos paslaugos, teisinė pagalba (teisinis švietimas, darbo teisė, konsultacijos ne skyrybų procese esančioms, bet kitoms projekte dalyvaujančioms šeimoms), vaikų priežiūros paslaugos, potencialių ir esamų tikslinių grupių informavimas, konsultavimas, pagalba specialių poreikių turinčių (neįgalių) narių šeimoms. Į kompleksinių paslaugų teikimą bus įtrauktos tiek savivaldybės, tiek nevyriausybinės rajono organizacijos. Tokiu būdu Jonavos rajone bus sukurta efektyvi ne tik krizių šeimoje intervencijos, bet ir prevencijos sistema, užtikrinanti kompleksinės pagalbos paslaugas visiems krizę išgyvenančių šeimų nariams, veikianti tiek valstybiniame, tiek nevyriausybiniame sektoriuje. Projekte numatoma, kad 2020 asmenų gaus kompleksinės pagalbos paslaugas. Projektinės veiklos priemonėmis siekiama apjungti biudžetinių ir nevyriausybinių organizacijų potencialą šeimos gerovės labui, sukuriant efektyvią kompleksinių paslaugų teikimo šeimai infrastruktūrą Jonavos rajone, todėl į kompleksinių paslaugų teikimą bus įtrauktos tiek savivaldybės, tiek nevyriausybinės rajono organizacijos: Jonavos r. socialinių paslaugų centras atliks Bendruomenės šeimos namų funkcijas.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2016-11-07
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma 0.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 323 685,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 323 685,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2023-05-31
Sutarties pasirašymo diena: 2016-12-16
Sutarties galiojimo pabaiga: 2023-06-27
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
504 935,63 504 935,63 489 609,40 489 609,40

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Socialines paslaugas gavę tikslinių grupių asmenys (šeimos) Skaičius 1306.00 1306.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2024-06-17 07:55

Susiję įrašai